Amasya - Havza Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık, 2023 13:05

 
Amasya > Havza Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Amasya Samsun
(Her Gün)
65 TL
Sivas Samsun
(Pazartesi, Perşembe, Cumartesi)
65 TL
Amasya 06:20 13:46
Özel İdare 06:25
Boğazköy 06:38 14:03
Saluca 06:49 -
Suluova 06:54 14:18
Ayaz 06:58
Borsa 07:01
Hacıbayram 07:04 14:25
Kömür İşletmeleri 07:07
Havza 07:23 14:43
< Havza - Amasya Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Amasya - Havza Güzergahı Bölgesel Treni

Bu trenler Amasya > Havza arasında her gün işlerler. Amasya Havza tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

Amasya Havza Treni Durakları; Amasya, Boğazköy, Kurnaz, Saluca, Suluova, Hacıbayram, Çeltek, Havza güzergahlarında hizmet vermektedir.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

Samsun - Amasya Tren Seferleri >

Amasya - Samsun Tren Seferleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Amasya Havza Treni, bilet satışı yapılan tren istasyonları, bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

AMASYA İSTASYONU:
Tel: 0358 218 12 39 - (07.00 - 23.00)

HAVZA İSTASYONU:
Tel: 0362 714 10 86 - (06.00 - 20.30)

SAMSUN İSTASYONU:
Tel: 0362 231 33 34 - (04.45 - 19.30)

Amasya Havza Tren Bileti Fiyatları:

Amasya > Havza Bölgesel treni tam bilet fiyatı 65 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Amasya Havza tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. TCDD Bölgesel Tren Seferlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

amasya havza tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.