Amasya - Samsun Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 4 Kasım, 2023 13:17

 
Amasya > Samsun Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Amasya Samsun
(Her Gün)
120 TL
Sivas Samsun
(Pazartesi, Perşembe, Cumartesi)
125 TL
Amasya 06:20 13:42
Km.131+640 06:23
Km.130+150 06:26
Boğazköy 06:39 13:59
Suluova 06:54 14:14
Km.102+000 07:00
Hacıbayram 07:03 14:22
Havza 07:21 14:40
Ladik 07:48 15:06
Kavak 08:13 15:30
Germiyan 08:23 15:40
Çukurbük 08:31 15:48
Km.30+850 08:37 15:54
Km.27+000 08:44 16:01
Km.23+150 08:52 16:09
Meşelidüz 09:01 16:17
Km.1+164 09:25
Samsun 09:27 16:43
< Samsun - Amasya Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Amasya - Samsun Güzergahı Bölgesel Treni

Bu trenler Amasya > Samsun arasında her gün işlerler. Amasya Samsun tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

Amasya Samsun Treni Durakları; Amasya Gar, Boğazköy, Suluova, Hacıbayram, Havza, Ladik, Kavak, Germiyan, Çukurbük, Meşelidüz, Samsun Gar güzergahlarında hizmet vermektedir.

Amasya Samsun Tren Yolculuğu Kaç Saat?

Amasya Samsun tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 6 dakika sürmektedir.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

Amasya - Havza Tren Seferleri >

Havza - Amasya Tren Seferleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Amasya Samsun Treni, bilet satışı yapılan tren istasyonları, bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

AMASYA İSTASYONU:
Tel: 0358 218 12 39 - (07.00 - 23.00)

SAMSUN İSTASYONU:
Tel: 0362 231 33 34 - (04.45 - 19.30)

Amasya Samsun Tren Bileti Fiyatları:

Amasya > Samsun Bölgesel treni tam bilet fiyatı 120 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Amasya Samsun tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. TCDD Bölgesel Tren Seferlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

amasya samsun tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.