Samsun - Amasya - Samsun Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 8 Ağustos, 2022 9:54

 
Samsun > Amasya Güzergahı Tren Seferleri Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren
Samsun 17:30  
Meşelidüz 17:55  
Çelikalan 18:03  
Boğaziçi 18:10  
Çiftlik 18:17  
Çukurbük 18:23  
Germiyan 18.31  
Kavak 18:41  
Ladik 19:06  
Km.85+597 19:30  
Havza 19:33  
Hacıbayram 19:55  
Suluova 20:03  
Boğazköy 20:18  
Km.130+150 20:31  
Km.131+640 20:34  
Amasya 20:36  

Sponsorlu Bağlantılar

 
Amasya > Samsun Güzergahı Tren Seferleri Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren
Amasya 06:15  
Km.131+640 06:18  
Km.130+150 06:21  
Boğazköy 06:34  
Suluova 06:49  
Hacıbayram 06:57  
Havza 07:15  
Ladik 07:41  
Kavak 08:05  
Germiyan 08:15  
Çukurbük 08:23  
Km.30+850 08:29  
Km.27+000 08:36  
Km.23+150 08:44  
Meşelidüz 08:57  
Km.1+164 09:22  
Samsun 09:24  

Amasya - Samsun Bölgesel Treni

Bu trenler Amasya > Samsun > Amasya arasında her gün işlerler. Samsun, Meşelidüz, Çelikalan, Çiftlik, Çukurbük, Germiyan, Kavak, Ladik, Havza, Hacıbayram, Suluova, Boğazköy, Amasya tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Amasya Samsun tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 6 dakika sürmektedir.

Havza - Amasya - Havza Tren Seferleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

AMASYA İSTASYONU:
Tel: 0358 218 12 39 - (07.00 - 23.00)

SAMSUN İSTASYONU:
Tel: 0362 231 33 34 - (04.45 - 19.30)

Amasya Samsun Tren Bileti Fiyatları:

Samsun > Amasya > Samsun Bölgesel treni tam bilet fiyatı 65 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Amasya Samsun tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

amasya samsun tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.