Konya - Afyon - Konya Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak, 2022 16:28

 
Konya > Afyon Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Konya 19:00
Sarayönü 19:59
Kadınhan 20:20
Ilgın 20:43
Çavuşcugöl 20:56
Argıthan 21:11
Akşehir 21:34
Sultandağı 21:54
Çay 22:14
Afyon A.Çetinkaya 22:54
Konya Mavi Treni (Konya - Afyon) Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 
Afyon > Konya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Afyon A.Çetinkaya 04:32
Çay 05:13
Sultandağı 05:33
Akşehir 05:54
Argıthan 06:17
Çavuşcugöl 06:32
Ilgın 06:45
Kadınhan 07:09
Sarayönü 07:30
Kayacık 08:06
Horozluhan 08:19
Konya 08:28
Konya Mavi Treni (Afyon - Konya) Tren Saatleri >

Konya - Afyon - Konya Bölgesel Treni Hakkında

Bu trenler Konya > Afyon Ali Çetinkaya, Afyon Ali Çetinkaya > Konya arasında her gün işlerler. Durakları; Konya, Sarayönü, Kadınhan, Ilgın, Çavuşcugöl, Argıthan, Akşehir, Sultandağı, Çay, Afyon A.Çetinkaya'dır. Konya - Afyon - Konya tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Konya (Basmane) - Afyon tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 55 dakikadır.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

Eskişehir - Afyon Tren Seferleri >

İzmir - Afyon Tren Seferleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

KONYA TREN İSTASYONU:
Tel: 0332 322 36 70 / (24 SAAT AÇIK)

AFYON TREN İSTASYONU:
Tel: 0272 213 79 19 / (24 SAAT AÇIK)

Konya - Afyon Tren Bileti Fiyatları:

Konya > Afyon (Konya Mavi Treni) bilet fiyatı 35 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Afyon Konya Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir aydın Afyon tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.