Malatya - Elazığ Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık, 2023 13:45

 
Malatya > Elazığ Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Vangölü Ekspresi
(Pazartesi, Çarşamba)
105 TL
Malatya 04:04
Battalgazi 04:20
Fırat 04:34
Km.286+500 04:45
Kuşsarayı 05:00
Pınarlı 05:18
Baskil 05:46
Şefkat 06:06
Yolçatı 06:24
Elazığ 06:48
< Elazığ - Malatya Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Malatya - Elazığ Güzergahı Bölgesel Treni

Bu trenler Malatya > Elazığ arasında her gün işlerler. Malatya Elazığ tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

Malatya Elazığ Treni Durakları; Malatya, Battalgazi, Fırat, Kuşsarayı, Pınarlı, Baskil, Şefkat, Karaali, Yolçatı, Elazığ güzergahlarında hizmet vermektedir.

Malatya Elazığ Tren Yolculuğu Kaç Saat?

Malatya Elazığ tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 40 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Malatya Elazığ Treni, bilet satışı yapılan tren istasyonları, bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

MALATYA İSTASYONU:
Tel: 0422 212 40 40 (07.00 - 04.00) 21 Saat Açık

ELAZIĞ İSTASYONU:
Tel: 0424 212 18 67 (05.00 - 18.00)

Malatya - Elazığ Tren Bileti Fiyatları:

Malatya > Elazığ Bölgesel Tren tam bilet fiyatı 105 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Malatya Elazığ tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. TCDD Bölgesel Tren Seferlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

elazığ malatya tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.