İDO Eskihisar (Gebze) - Topçular (Yalova) Arabalı Vapur Seferleri Saatleri

İdo 2024 Araba Vapuru Sonbahar Tarifesi

Eskihisar (Gebze) - Topçular (Yalova) Arabalı Vapur Saatleri

 
eskihisar popçular arabalı vapur saatleri
Eskihisar - Topçular / Topçular - Eskihisar Araba Vapuru Seferleri - İdo Çağrı Merkezi: 0850 222 44 36

Eskihisar Topçular Eskihisar arabalı vapur seferleri hergün 24 saat kesintisiz olarak yapılır. İstanbul Bursa yönünde seyahat eden araçların İzmit Körfezini dolaşmadan yollarını kısaltan Eskihisar Topçular arasında arabalı vapur yolculuğu ortalama 45 dakika sürmektedir. Bu seferler Kocaeli Gebze İlçesinin Eskihisar iskelesi ile Yalova İlinin Topçular beldesindeki iskele arasında yapılmaktadır. İstanbul yönünden E-5 üzerinden gelirken Gebze'ye varmadan önce tabelalar sizi sağa Eskihisar'a yönlendirecektir. Bu yol ayrımı ile İdo Eskihisar Arabalı Vapur İskelesine inilir. Yalova'nın Tavşanlı Beldesinde bulunan Topçular Feribot İskelesi Yalova Merkeze 14,5 km uzaklıktadır. İskeleden çıkışta sağa doru gidilirse Yalova yönüne sola doğru gidilir ise İstanbul Bursa İzmir Otobanına girilir.

İdo Ek Seferler ve İptal Seferler >>

Eskihisar Topçular (Feribot) Arabalı Vapur Fiyatları 2024

eskihisar topçular arabalı vapur fiyatları
Eskihisar - Topçular arabalı vapur hattı 2024 Sonbahar ücret tarifesi, araç sınıfları ve araç ücretleri. İdo bu hatta geçişlerde kredi kartı ile ödeme imkanı sağladığını duyurmuştur.

Eskihisar Topçular arabalı vapur yolcu ve araç 2024 fiyatları, araç içi yolcular ücretsiz, yaya yolcular için tam Akbil veya İstanbulkart 35,00 TL, indirimli İstanbulkart ise 20,00 TL'dir. Araçlarda ise fiyatlar otomobil, minivan ve jip 210,00 TL, Minibüs, Midibüs ve Kamyonet 315,00 TL, kamyon, otobüs 405,00 TL, dorseli çekiciler 570,00 TL, motosiklet ise 85,00 TL dir. Eskihisar- Topçular hattında araçlı yolcular için kredi kartı ile ödeme, nakit ödeme ve Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ile geçiş yapılmaktadır. Yaya yolcular, indirimli İstanbul kartlarını kullanarak geçişlerini yapabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Eskihisar - Topçular Arabalı Vapur Yolcu Ücretleri

 • Bir Geçiş : 16,80 TL
 • Tam Akbil veya İSTANBULKART : 15,00 TL
 • İnd. İSTANBULKART: 10,00 TL
 • Araç içindeki yolculardan ücret ALINMAMAKTADIR.
 • Eskihisar - Topçular Arabalı Vapur Seferleri Hakkında

  İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) seferleri sayesinde Marmara Denizi üzerinden İzmit/Gebze-Yalova arasında seyahat etmek daha kısa sürede ve rahat yapılabilmektedir. Böylece denizyolu ile iki il arası mesafeyi kısaltarak trafik kalabalığına takılmadan ve daha kısa sürede iki il arasında seyahat edebilirsiniz.

  Eskihisar ve Topçular güzergahları arasında karşılıklı olarak arabalı feribot seferleri her saat başında yapılmaktadır. Yolculuk süresi ortalama 35 dakikadır. İDO Eskihisar iskelesine taksi, ve toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Topçular iskelesinden de Yalova şehir merkezine ve popüler konumdaki yerlere ulaşmak için taksi, dolmuş ve otobüsler hizmet vermektedir. 2024 yılı İDO vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

  Her gün Eskihisar-Topçular arasında karşılıklı feribot seferleri yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

  Güncelleme Tarihi: 14 Nisan, 2024 17:23

  Eskihisar - Topçular Araba Vapuru Seferleri Canlı Yayın Haritası >>

  Kullanım Şartları:

  Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini İDO web sitesinden de teyid ediniz.