İDO Sirkeci - Harem - Sirkeci Arabalı Vapur Seferleri Saatleri

İDO Sirkeci Harem 2024 Yılı Arabalı Vapur Sonbahar Tarifesi

İdo Sirkeci - Harem - Sirkeci Arabalı Vapur Saatleri (Hafta İçi):

 
sikeci harem araba vapuru saatleri
Harem - Sirkeci / Sirkeci - Harem Araba Vapuru Seferleri (Hafta İçi) 2024 Sonbahar Tarifesi

Harem Sirkeci Harem arabalı vapur seferleri hafta içi günleri sabah saat 06:00'da başlar, hafta içleri gece saat 21:00'ye kadar, hafta sonları ve tatil günlerinde ise Harem Sirkeci arabalı vapur seferleri sabah saat 07:00'da başlar, hafta içleri gece saat 21:00'ye kadar devam eder. İdo sabah ve akşam yoğun olan saatlerde feribot, arabalı vapur seferlerini arttırmaktadır. Sirkeci - Harem - Sirkeci arabalı vapur seferleri İstanbul Anadolu Yakasında Harem Otogarı önünde yer alan Harem İskelesi ile Avrupa Yakasında bulunan Sirkeci İskelesi arasında gerçekleşmektedir.

İdo Ek Seferler ve İptal Seferler >>

İdo Sirkeci - Harem - Sirkeci Arabalı Vapur Saatleri (Hafta Sonu):

sirkeci harem araba vapru saatleri hafta sonu
Harem - Sirkeci / Sirkeci - Harem Araba Vapuru Seferleri (Cumartesi, Pazar ve Tatil Günleri) 2024 Sonbahar Tarifesi - İdo Çağrı Merkezi: 0850 222 44 36

Harem Sirkeci Harem arabalı vapur seferleri Cumartesi günleri hafta içi ile aynı saatlerde, Pazar ve tatil günlerinde ise Harem'den Sirkeci'ye olan seferlerde sabah saat 07:00'da, Sirkeci'den Harem'e olan seferler ise 07:00 da başlar, gece saat 21:00'de son bulur. İdo sabah ve akşam yoğun saatlerde sefer sayısını arttırmaktadır. Harem Sirkeci rabalı vapur yolculuğ aklaşık 20 dakika sürmektedir.

Sirkeci Harem Arabalı Vapuru Geçiş Ücretleri 2024

sirkeci harem arabalı vapur geçiş ücretleri

Sirkeci Harem arabalı vapur fiyatları 2024 yılında şöyledir; Yolcu tam bilet 40 TL, İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 20,38 TL, öğrenci 9,70 TL, indirimli yolcu ise 14,56 TL dir. Taşıt fiyatlarına gelince bisiklet ücretsiz olup sadece yolcu için ücret alınır. Motorsiklet 30,00 TL, otomobil 80,00 TL, arazi aracı 80,00 TL, minibüs ve küçük otobüs 105,00 TL, otobüs 265,00 TL, N1 araç ise 225,00 TL dir.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Harem - Sirkeci Arabalı Vapur 2024 Sonbahar Tarifesi Araç ve Yolcu Ücretleri

Sirkeci - Harem Arabalı Vapur Seferleri Hakkında

Türkiye’nin en kozmopolit ve kalabalık kenti İstanbul’da Harem ve Sirkeci arasında İDO arabalı feribot seferleri ile ulaşım sağlanabilmektedir. Boğazın iki yakası arasında karşılıklı gerçekleştirilen feribot seferleri sayesinde ulaşım daha kısa sürede sağlanmakta ve şehir içi karayolu trafiğine takılmadan ortalama 30 dakikada geçilmektedir.

İDO Sirkeci iskelesine taksi, minibüsler ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. Harem iskelesinden de yakın konumdaki Üsküdar, Kadıköy gibi semtlere taksi, dolmuş ve İETT hizmet vermektedir. 2024 yılı İDO vapur seferleri yaz tarifesi bilgilerine, vapur saatleri ve vapur bilet fiyatlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan, 2024 17:20

Sirkeci - Harem Araba Vapuru Seferleri Canlı Yayın Haritası >>

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini İDO web sitesinden de teyid ediniz.