Adalar Kadıköy Beşiktaş Gemi Seferleri

Adalar Şehir Hatları 2020 - 2021 Kış Tarifesi

Şehir Hatları Adalar, Kadıköy, Beşiktaş Vapur Saatleri (Hafta İçi ve Cumartesi)

 
adalar kadıköy beşiktaş hattı hafta içi vapur saatleri
Şehir Hatları Beşiktaş, Kadıköy, Adalar Gemi Saatleri (Hafta içi ve Cumartesi) 2020 - 2021 Kış Tarifesi

Şehir Hatları Adalar, Kadıköy, Beşiktaş Vapur Saatleri (Pazar ve Tatil Günleri)

adalar kadıköy beşiktaş hattı pazar ve tatil günleri vapur saatleri
Şehir Hatları Adalar, Kadıköy, Beşiktaş Gemi Saatleri (Pazar ve Tatil Günleri) 2020 - 2021 Kış Tarifesi

Şehir Hatları Adalar Ücret Tarifeleri:

Hatlar İstanbul Kart
Tam
Adakartlı / Adakartsız
Öğrenci İndirimli

Bostancı - Adalar
Eminönü - Adalar
Kadıköy - Adalar
Beşiktaş - Adalar

10/6 TL 5 TL 7 TL
Aktarma 10 /  3,75 TL 5 TL 7 TL
 

Beşiktaş-Kadıköy-Adalar Vapur Seferleri Hakkında

Türkiye’nin en büyük ve popüler kenti İstanbul’da Beşiktaş-Kadıköy ve Adalar arasında şehir hatları vapur seferleri ile ulaşım sağlanabilmektedir. Boğazın iki yakasında Beşiktaş ve Kadıköy semtleri arasında karşılıklı gerçekleştirilen vapur seferleri sayesinde ulaşım daha kısa sürede sağlanmakta ve şehir içi karayolu trafiğine takılmadan 15dk’da karşıya geçilmektedir. Ayrıca Büyükada, Heybeliada, Burgazada ve Kınalıada’ya düzenlenen seferlerle ulaşım sağlanmaktadır. Beşiktaş-Kadıköy-Adalar hattı yolculuk süresi yaklaşık 1 saat 50 dakikadır.

Beşiktaş iskelesine metro, taksi, minibüs ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. Kadıköy iskelesine de aynı şekilde taksi, dolmuş ve İETT hizmet vermektedir. 2021 yılı şehir hatları vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hergün Beşiktaş-Kadıköy-Adalar arasında karşılıklı seferler yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 8 Mart, 2021 11:21

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.