Beşiktaş Adalar Gemi Seferleri

Adalar Şehir Hatları 2020 - 2021 Kış Tarifesi

Şehir Hatları Beşiktaş Adalar Vapur Saatleri (Hafta İçi ve Cumartesi)

 
beşiktaş adalar hattı hafta içi vapur saatleri
Şehir Hatları Beşiktaş - Kınalıada, Burgazada, Heybeliada, Büyükada Gemi Saatleri (Hafta içi ve Cumartesi) 2020 - 2021 Kış Tarifesi

Şehir Hatları Beşiktaş Adalar Vapur Saatleri (Pazar ve Tatil Günleri)

beşiktaş adalar hattı pazar ve tatil günleri vapur saatleri
Şehir Hatları Beşiktaş - Kınalıada, Burgazada, Heybeliada, Büyükada Gemi Saatleri (Pazar ve Tatil Günleri) 2020 - 2021 Kış Tarifesi

Şehir Hatları Adalar Ücret Tarifeleri:

Hatlar İstanbul Kart
Tam
Adakartlı / Adakartsız
Öğrenci İndirimli

Bostancı - Adalar
Eminönü - Adalar
Kadıköy - Adalar
Beşiktaş - Adalar

10/6 TL 5 TL 7 TL
Aktarma 10 /  3,75 TL 5 TL 7 TL
 

Beşiktaş - Adalar Vapur Seferleri Hakkında

Türkiye’nin en büyük ve en popüler kenti İstanbul’da Beşiktaş semtinden Adalar’a İBB’ne bağlı olarak hizmet veren şehir hatları vapur seferleri ile ulaşım sağlanabilmektedir. Boğazın en güzel semtlerinden olan Beşiktaş ve İstanbul’un Adalar semtleri arasında karşılıklı gerçekleştirilen vapur seferleri sayesinde Büyükada, Heybeliada, Burgazada ve Kınalıada’ya rahatça ulaşım sağlanmaktadır. Beşiktaş - Adalar hattı yolculuk süresi yaklaşık 1 saat 35 dakikadır.

Beşiktaş iskelesine metro, taksi, minibüs ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. 2021 yılı şehir hatları vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Her gün Beşiktaş-Adalar arasında karşılıklı seferler yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 8 Mart, 2021 11:17

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.