Kadıköy Beşiktaş Vapur Seferleri

Şehir Hatları 14 Eylül 2020 - 6 Haziran 2021 Kış Tarifesi

Kadıköy > Beşiktaş > Kadıköy Vapur Saatleri (Her Gün)

 
kadıköy beşiktaş vapur saatleri
Şehir Hatları Beşiktaş > Kadıköy > Beşiktaş Gemi Saatleri 2021 Kış Tarifesi
Bilgi: * Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri sefer yapılmaz.
** Pazar ve resmi tatil günleri yapılmaz.
İstanbul Boğaz Hatları Güzergahı
Boğaz Hatları Güzergah Haritası

Kadıköy Beşiktaş Hattı Ücret Tarifeleri

Hatlar İstanbul Kart
Tam Öğrenci İndirimli
Haliç Hattı

Boğaz Hattı
3,50 TL 1,70 TL 2,50
3 iskeleden fazla uğramalı 3,50 TL 1,70 TL 2,50

Sponsorlu Bağlantılar

 

Beşiktaş Kadıköy Vapur Seferleri Hakkında

İki kıtayı birbirine bağlayan ve dünyanın en güzel boğazına sahip olan Türkiye’nin en büyük ve popüler kenti İstanbul’da Beşiktaş-Kadıköy arasında şehir hatları vapur seferleri ile ulaşım sağlanabilmektedir. Boğazın iki yakası arasında deniz ulaşımını sağlayan, Beşiktaş ve Kadıköy semtleri arasında karşılıklı gerçekleştirilen vapur seferleri sayesinde ulaşım daha kısa sürede sağlanmakta ve şehir içi karayolu trafiğine takılmadan karşıya geçilmektedir. Haftasonu ve tatil günleri hariç sabah ilk sefer 06:45’de akşam son sefer ise 23:45’te yapılmaktadır.

Beşiktaş iskelesine metro, taksi, minibüs ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. Kadıköy iskelesine de aynı şekilde taksi, dolmuş ve İETT hizmet vermektedir. 2021 yılı şehir hatları vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hergün Beşiktaş-Kadıköy arasında karşılıklı seferler yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat, 2021 17:32

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.