Otoparka Çekilen Araç Sorgulama

Emniyet Genel Müdürlüğü web sitesi üzerinden Otoparka Çekilen Araç Sorgulaması için aşağıda linki verilen ilgili web sitesine gidiniz. Karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.

Otoparka Çekilen Araç Sorgulama >>


Trafik Cezası Sorgulama

Sorgulama ekranlarına ulaşmak için önce İsim, Soyisim, TC Kimlik No ve Doğum Yılınızı girerek sorgulama yapan kişinin kimlik bilgilerini doğrulamanız gerekmektedir. Doğrulamadan sonra karşınıza çıkan ekranda "Otoparka Çekilen Araç Sorgulaması" butonuna basınız ve aşağıdaki görülen sorgulama ekranı açılmasını sağlayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Otopark Sorgulama

Otoparka çekilen araç sorgulaması için gelen ekranda sorguladığınız aracın plakasını yazmanız gerekmektedir. Bu sorgulama ile aracınızın çekildiği otoparkın bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Emniyet Genel Müdürlüğü Mobil Uygulamalarının linkleride altta yer almaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğü Android Uygulamasıİçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Android kullanıcıları için hazırlanan bu uygulamada başta aracınızın çekildiği otopark sorgulama olmak üzere online ihbar, bilgi edinme, en yakın polis merkezi, insan hakları ihlali başvuru formu, EGM sınavları sonuç sorgulama, görüş ve öneri menüleri istifadenize sunuluyor.
Emniyet Genel Müdürlüğü IOS UygulamasıEmniyet Genel Müdürlüğü kurumsal IOS uygulaması ile aracınızın çekildiği otopark sorgulama olmak üzere online ihbar, bilgi edinme, en yakın polis merkezi, insan hakları ihlali başvuru formu, EGM sınavları sonuç sorgulama ve uygulamayla ilgili görüş ve öneri menülerine ulaşabilirsiniz.