Tüzel Kişi (Şirket) Trafik Cezası Sorgulama

Emniyet Genel Müdürlüğü web sitesi üzerinden Şirket Aracına Yazılan Trafik Cezası Sorgulamak (tüzel kişilik trafik cezası sorgulama) için aşağıda linki verilen ilgili web sitesine gidiniz. Karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.

Tüzel Kişi Trafik Cezası Sorgulama >>


Trafik Cezası Sorgulama

Sorgulama ekranlarına ulaşmak için önce İsim, Soyisim, TC Kimlik No ve Doğum Yılınızı girerek sorgulama yapan kişinin kimlik bilgilerini doğrulamanız gerekmektedir. Doğrulamadan sonra karşınıza çıkan ekranda "Tüzel Kişi Trafik Ceza Sorgulama" butonuna basınız ve aşağıdaki görülen sorgulama ekranı açılmasını sağlayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Şirket Aracı Trafik Cezası Sorgulama

Şirket Aracına (tüzel kişi) yazılan trafik cezası sorgulaması için gelen ekranda şirketin vergi numarasını yazmanız gerekmektedir. Bu sorgulama ile şirket aracı üstüne kesilen trafik ceza veya cezalarının detaylı dökümüne kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki linki kullanarak www.gib.gov.tr adresinden ödemenizi online kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ayrıca Emniyet Genel Müdürlüğü Mobil Uygulamalarının linkleride altta yer almaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğü Android Uygulamasıİçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Android kullanıcıları için hazırlanan bu uygulamada başta aracınızın çekildiği otopark sorgulama olmak üzere online ihbar, bilgi edinme, en yakın polis merkezi, insan hakları ihlali başvuru formu, EGM sınavları sonuç sorgulama, görüş ve öneri menüleri istifadenize sunuluyor.
Emniyet Genel Müdürlüğü IOS UygulamasıEmniyet Genel Müdürlüğü kurumsal IOS uygulaması ile aracınızın çekildiği otopark sorgulama olmak üzere online ihbar, bilgi edinme, en yakın polis merkezi, insan hakları ihlali başvuru formu, EGM sınavları sonuç sorgulama ve uygulamayla ilgili görüş ve öneri menülerine ulaşabilirsiniz.