Aksaray Mersin Otobüs Bileti

Aksaray Mersin Otobüs Bileti Ara

Aksaray Mersin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 348,00 TL
Yolculuk Süresi 03 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 269 km
En Ucuz Otobüs Firması Villa Seyahat
Popüler Otobüs Firması Mersin Nur Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D750/Ankara-Tarsus Otoyolu/O-21/E90
 

Aksaray Mersin Otobüs Bileti Ne Kadar?

Aksaray Mersin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 300 TL ile 348 TL arasında değişmektedir. Güncel Aksaray - Mersin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Aksaray Mersin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Aksaray Mersin Popüler Otobüs Biletleri

Aksaray - Mersin Otobüs Seferi Hakkında

Aksaray Mersin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Aksaray Mersin arasında günde 22 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Aksaray Mersin otobüs yolculuğu ortalama 3 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Aksaray Otogarı ve Mersin Otogarıdır. Aksaray’da karasal iklimin özellikleri görülür, yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve yağışlı geçer. Mersin'de ise yazlar sıcak, bunaltıcı, kurak geçerken, kışlar soğuk, yağışlı ve bulutlu yaşanır. Yılda ortalama sıcaklık +7°C ila +34°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Aksaray’dan Mersin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Aksaray Mersin güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Mersin Marina, Balıkçı Barınağı, Mersin Arkeoloji Müzesi, Hz. Muğdat Camii, Mersin Deniz Müzesi, Kushimoto Sokağı, Mersin Atatürk Evi Müzesi... gibi birçok gezilecek görülecek yeri bulunan Mersin ilini seyahat listenize ilk fırsatta dahil etmenizi tavsiye ederiz. Aksaray Mersin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Aksaray Mersin seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.

 
 

Aksaray Seyahat Yazıları

Mersin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Aksaray Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aksaray Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mersin Varışlı Otobüs Seferleri

 

Aksaray Mersin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Aksaray Mersin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Aksaray Otogarı ve Mersin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Aksaray Mersin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Aksaray Mersin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Aksaray Mersin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Aksaray Mersin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Aksaray Mersin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Aksaray Mersin Aksaray güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Aksaray Mersin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Aksaray Faydalı Linkler

Mersin Faydalı Linkler