İzmir Mersin Otobüs Bileti

İzmir Mersin Otobüs Bileti Ara

İzmir Mersin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1350,00 TL
Yolculuk Süresi 15 Saat 08 Dakika
Güzergah Uzunluğu 903 km
En Ucuz Otobüs Firması Villa Seyahat
Popüler Otobüs Firması Güney Akdeniz Seyahat
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300/E96 ve O-21
 

İzmir Mersin Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Mersin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 500 TL ile 1350 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Mersin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Mersin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Mersin Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Mersin Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Mersin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Mersin arasında günde 18 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Mersin otobüs yolculuğu ortalama 15 saat 08 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Aydın Otogarı, Nazilli Otogarı, Denizli Otogarı, Isparta Otogarı, Konya Otogarı, Karaman Otogarı, Mut Otogarı ve Mersin Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Mersin'de ise yazlar sıcak, bunaltıcı ve kurak geçerken, kışlar soğuk, yağışlı ve bulutlu yaşanır. Yıl içinde ortalama sıcaklık +7°C ila +34°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Mersin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Mersin güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Mersin doğa güzellikleri açısından oldukça zengin kentlerimizdendir. Mağaralar, şelaleler plajlar ve kıyı şeridi özellikle yaz sezonunda oldukça fazla tatilci ağırlamaktadır. İzmir Mersin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Mersin seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Mersin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mersin Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Mersin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Mersin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Mersin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Mersin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Mersin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Mersin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Mersin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Mersin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Mersin İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Mersin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Mersin Faydalı Linkler