Antalya Niğde Otobüs Bileti

Antalya Niğde Otobüs Bileti Ara

Antalya Niğde Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 500,00 TL
Yolculuk Süresi 09 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 524 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Elazığlılar Seyahat
Popüler Otobüs Firması Öz Elazığlılar Seyahat
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D330 üzerinden
 

Antalya Niğde Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Niğde arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 500 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Niğde otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Niğde otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Niğde Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Niğde Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Niğde otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Niğde arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Niğde otobüs yolculuğu ortalama 9 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Konya Otogarı, Aksaray Otogarı ve Niğde Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Niğde ise yazlar sıcak, güneşli ve kurak, kışlarsa oldukça sert, kar yağışlı ve bulutlu bir iklim etkisindedir. Yıl içinde sıcaklıklar ortalama -5°C ile +29°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Niğde’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Niğde güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Gümüşler Manastırı, Niğde Müzesi, Narlıgöl Krater Gölü, Eski Gümüşler Manastırı, Tyana Su Kemerleri, Andaval Kilisesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Niğde'ye seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Niğde otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Niğde seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Niğde Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Niğde Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Niğde Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Niğde Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Niğde arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Niğde Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Niğde otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Niğde otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Niğde Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Niğde arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Niğde otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Niğde Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Niğde otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Niğde Faydalı Linkler