Batman Tokat Otobüs Bileti

Batman Tokat Otobüs Bileti Ara

Batman Tokat Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 850,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 850,00 TL
Yolculuk Süresi 12 Saat
Güzergah Uzunluğu 686 km
En Ucuz Otobüs Firması Can Diyarbakır Turizm
Popüler Otobüs Firması Tokat Yıldızı Seyahat
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Malatya Sivas Yolu
 

Batman Tokat Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Tokat arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 850 TL ile 850 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Tokat otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Tokat otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Tokat Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Tokat Otobüs Seferi Hakkında

Batman Tokat otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Tokat arasında günde 6 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Tokat otobüs yolculuğu ortalama 12 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Malatya Otogarı, Sivas Otogarı ve Tokat Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Tokat'ta ise yaz mevsimi sıcak ve kurak, yüksek yerlere doğru serin yer yer yağışlı geçer, kış mevsimi ise sert soğuk ve karlıdır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Tokat’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Tokat güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Ballıca Mağarası, Tokat Müzesi, Tokat Mevlevihanesi, Atatürk Evi ve Etnografya Müzesi ve Taş Han… Tokat ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Batman Tokat otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Tokat seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Tokat Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Tokat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Tokat Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Tokat Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Tokat arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Tokat Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Tokat otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Tokat otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Tokat Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Tokat arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Tokat otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Tokat Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Tokat otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Tokat Faydalı Linkler