Batman Konya Otobüs Bileti

Batman Konya Otobüs Bileti Ara

Batman Konya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 900,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1400,00 TL
Yolculuk Süresi 15 Saat 05 Dakika
Güzergah Uzunluğu 955 km
En Ucuz Otobüs Firması Vangölü Turizm
Popüler Otobüs Firması Star Batman
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Batman Konya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Konya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 900 TL ile 1400 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Konya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Konya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Konya Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Konya Otobüs Seferi Hakkında

Batman Konya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Konya arasında günde 15 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Konya otobüs yolculuğu ortalama 15 saat 05 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Gaziantep Otogarı, Osmaniye Otogarı, Ceyhan Otogarı, Adana Otogarı, Ereğli Otogarı ve Konya Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Konya ise yaz ayları ılık, kurak ve açık ve kışlarsa aşırı soğuk, karlı ve bulutlu geçen bir konumdadır. Yıl boyu ısı normalde -4°C ile +31°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Konya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Konya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Mevlana Müzesi, Konya Tropikal Kelebek Bahçesi, Sille Köyü 640, Aziziye Camisi, Şems-i Tebrizi Türbesi ve Camisi, Konya Bilim Merkezi… gibi birçok gezilecek görülecek yeri bulunan Konya ilini seyahat listenize ilk fırsatta dahil etmenizi tavsiye ederiz. Batman Konya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Konya seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Konya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Konya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Konya Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Konya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Konya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Konya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Konya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Konya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Konya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Konya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Konya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Konya Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Konya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Konya Faydalı Linkler