Batman İzmir Otobüs Bileti

Batman İzmir Otobüs Bileti Ara

Batman İzmir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1180,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1500,00 TL
Yolculuk Süresi 22 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1509 km
En Ucuz Otobüs Firması Özlem Batman Turizm
Popüler Otobüs Firması Star Batman
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Batman İzmir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman İzmir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1180 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - İzmir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman İzmir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman İzmir Popüler Otobüs Biletleri

Batman - İzmir Otobüs Seferi Hakkında

Batman İzmir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman İzmir arasında günde 5 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman İzmir otobüs yolculuğu ortalama 22 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Gaziantep Otogarı, Osmaniye Otogarı, Ceyhan Otogarı, Adana Otogarı, Pozantı Otogarı, Konya Otogarı, Akşehir Otogarı, Çay Otogarı, Afyon Otogarı, Uşak Otogarı ve İzmir Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. İzmir ise Akdeniz ikliminden etkilenir. Yazları sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılıman seyreder. Senenin üçte biri +30C derecenin üstündedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan İzmir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman İzmir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Alsancak, Kordon Boyu, Kemeraltı Çarşısı, İzmir Saat Kulesi, Tarihi Asansör… İzmir'de gezilip görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Batman İzmir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman İzmir seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

İzmir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman İzmir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

İzmir Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman İzmir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman İzmir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve İzmir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman İzmir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman İzmir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman İzmir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman İzmir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman İzmir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman İzmir Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman İzmir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

İzmir Faydalı Linkler