Akyazı, Kuzuluk Otobüs Firmaları

Akyazı Otobüs Bileti Fiyatları, Otobüs Saatleri, Otobüs Seferleri,

Sakarya Sev Turizm
Sakarya Vib Turizm
Efe Tur
Narlıca Seyahat
Metro Turizm
Kamil Koç Turizm

sakarya vib

 

 

 

SAKARYA VİB TURİZM

0850 455 54 54

 

Sakarya Vib Turizm Akyazı Telefon Numaraları:

Akyazı: 0 264 418 78 78
Gsm: 0 530 602 70 46

 

Sakarya Vib Turizm Sakarya Şubeleri >

 

Sakarya Vib Turizm' in Akyazı' dan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahları;
Akyazı >
AFYON, AKÇAABAT, AKHİSAR, ALANYA, ANKARA, ANTALYA, ARAKLI, AVSALLAR, AYDIN, BALIKESİR, BEŞİKDÜZÜ, BODRUM, BOLU, BUCAK, BULANCAK, BURDUR, BURSA, ÇARŞAMBA, ÇİNE, DEĞİRMENDERE, ESENLER, FATSA, GİRESUN, GÖRELE, HAREM, İZMİR, KEMAL PAŞA, KUŞADASI, KÜTAHYA, MANAVGAT, MANİSA, MARMARİS, MERZİFON, MUĞLA, MİLAS, OF, ORDU, ORHAN GAZİ, OSMANCIK, PERŞEMBE, SAMSUN, SELÇUK, SERİK, SUSURLUK, SİDE,SÜRMENE, SÖKE, TERME, TOSYA, TRABZON, TİREBOLU, ÜNYE, VAKFIKEBİR, YATAĞAN


efe tur

 

 

EFE TUR

0850 600 00 10

 

Efe Tur Akyazı Telefon Numaraları:

Akyazı: 0264 418 61 54
Kuzuluk: 0264 437 85 20

 

Efe Tur Sakarya Şubeleri >


Sponsorlu Bağlantılar

Akyazı Otobüs Firmaları
Hendek Otobüs Firmaları
Karasu Otobüs Firmaları

lüks yalova seyahat

 

 

LÜKS YALOVA SEYAHAT


Lüks Yalova Seyahat Akyazı Telefon Numaraları:

Adapazarı Akyazı: 0 264 418 11 47
Adapazarı Kuzuluk: 0 264 437 85 20

 

Lüks Yalova Seyahat' in Akyazı' dan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahları;
Akyazı >
Yalova, Bursa


metro turizm

 

 

METRO TURİZM

0850 222 34 55

 

Metro Turizm Akyazı Telefon Numaraları:

Akyazı Merkez Mah: 0(264) 418 46 86
Kuzuluk Merkez Mah: 0(533) 393 52 98

 

Metro Turizm Sakarya Şubeleri >


 
İstanbul > Sakarya Otobüs Firmaları
Ankara > Sakarya Otobüs Firmaları
Akyazı Otogarı Haritası
sakarya akyazı

AKYAZI İLÇESİ

Marmara Bölgesinin Doğu Marmara alt bölgesinde yer alan Akyazı İlçesi Sakarya İline bağlıdır. İlçenin batısında Karapürçek İlçesi ile Adapazarı, kuzeyinde Hendek İlçesi, kuzeyinde Taraklı İlçesi ve Bolu İli doğusunda yine Bolu İli yer alır. Akyazı Selçuklular zamanında kurulmuş bir Türk yerleşimidir. 1303 tarihinde yörede fetihler yapan Osmanlı komutanlarından Konuralp Bey tarafından Osmanlı egemenliğine katılmıştır. İlçenin ekonomik yapısında tarım ve sanayi önemli yer tutar. Tarımda mısır başta olmak üzere buğday, pancar, patates ve çeşitli sebzeler yetiştirilmektedir. Fındık bahçeleride yörede önemli yer tutar. Kuzuluk Beldesi kaplıcaları ve tesisleri ile ilçenin çok önemli bir turizm merkezidir.

Akyazı Otobüs Firmaları

Akyazı'da hizmet veren Sakarya merkezli otobüs firmaları Sakarya Vib Turizm ve Sakarya Sev Turizm ve diğer otobüs firmaları Akyazı Otobüs Terminalinde hizmet vermektedir.

Akyazı Otogarında karayolu yolcu taşımacılığı hizmeti veren otobüs firmaları hangileridir? Akyazı otobüs firmalarının telefon numaraları, sefer düzenledikleri güzergahlar, hareket saatleri, Akyazı otobüs bileti fiyatları, Akyazı Otogarı peron numaraları, yazıhane numaraları, otogar taksi durağı telefon numarası, Akyazı otobüs sefer saatleri, Akyazı otobüs firmalarının şehir içi servis güzergahları tüm bu bilgilere bu sayfadaki modül, yazı ve linklerden ulaşabilirsiniz.

Akyazı Ulaşım;

Akyazı İlçesi Adapazarı Merkezine 33 km uzaklıktadır. Eski Adapazarı-Mudurnu Karayolu D100 Karayolu Yeniorman mevkinden gelip Akyazı İlçesinin içinden geçer. Yeni Adapazarı-Mudurnu Karayolu ise ilçe sınırları içinden geçer. Yine D100 Karayolu ile ilçe merkezi arasından E80 İstanbul-Ankara Otoyolu geçer. Otoyol üzerinde Akyazı gişeleri mevcuttur. Akyazı'ya İzmit 67 km, İstanbul 154 km, Düzce 60 km, Bolu 112 km, Ankara ise 298 km dir.

Sakarya Akyazı ilçesinde demiryolu ve havayolu ulaşımı yoktur. Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı ilçeye 53 km, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ise 137 km uzaklıktadır. Arifiye Tren İstayonu ise ilçeye 32 km uzaklıktadır.

Akyazı Meslek Yüksekokulu;

Sakarya Üniversitesi Akyazı Meslek Yüksekokulu Alağaç Cad. Akyazı/Sakarya adresinde eğitim vermektedir. Okulda bulunan bölümler, Dış Ticaret, Makine, Mobilya ve Dekorasyon, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme Yönetimi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Bölümüdür. Akyazı Meslek Yüksekokulu için Akyazı'ya yapacağınız otobüs yolculukları için kullanabileceğiniz Akyazı otobüs firmaları bilgileri bu sayfada yer almaktadır.

Akyazı Gezilecek Yerler;

Akyazı İlçesinin gezilip görülecek yerleri, Kuzuluk Orman İçi Dinlenme Yeri, Kuzuluk Kaplıcaları, Dokurcun Sülüklügöl, Emir Ali Türbesi, Üç Şehitler Türbesi, Yedi Kardeşler Türbesi, Acella Yaylası, Davlumbaz Yaylası, Sultanpınar Yaylasıdır.