Adana - Mersin Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 1 Mayıs, 2022 15:09

 

1. ve 4. trenler Pazar günü çalışmamaktadır!

Adana Mersin Tren Seferleri Saatleri
İstasyonlar Trenler
1 2 3 4 5 6
Adana 05:45 06:15 06:40 07:15 07:35 08:15
Şakirpaşa 05:49 06:20 06:44 07:20 07:39 08:19
Şehitlik 05:54 06:27 06:49 07:26 07:45 08:24
Yenice 06:09 06:42 07:04 07:41 08:00 08:39
Tarsus 06:28 07:01 07:23 08:00 08:19 08:58
Huzurkent X 07:09 07:31 08:08 X X
Taşkent X 07:15 07:37 08:14 X X
Karacailyas X X 07:44 08:21 X X
Tırmıl 06:49 07:25 07:48 08:25 X X
Mersin 06:57 07:33 07:56 08:33 08:47 09:26
Mersin - Adana Tren Saatleri >
İstasyonlar Trenler
7 8 9 10 11 12 13
Adana 09:00 11:00 11:30 12:00 12:30 13:15 14:00
Şakirpaşa 09:04 11:04 11:34 12:04 12:34 13:19 14:04
Şehitlik 09:09 11:09 11:39 12:09 12:39 13:24 14:09
Yenice 09:24 11:24 11:54 12:24 12:55 13:39 14:24
Tarsus 09:43 11:43 12:13 12:43 13:14 13:58 14:43
Huzurkent X X X 12:51 X 14:06 X
Taşkent 09:55 X X 12:57 13:26 14:12 14:55
Karacailyas X X X 13:04 X 14:19 X
Tırmıl 10:05 X X 13:08 13:36 14:23 X
Mersin 10:13 12:11 12:41 13:16 13:44 14:31 15:12
Mersin - Adana Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 
İstasyonlar Trenler
14 15 16 17 18 19 20
Adana 15:00 15:30 16:15 16:45 17:20 17:45 18:15
Şakirpaşa 15:04 15:34 16:19 16:49 17:24 17:49 18:19
Şehitlik 15:09 15:39 16:24 16:55 17:29 17:54 18:24
Yenice 15:28 15:54 16:39 17:10 17:44 18:09 18:39
Tarsus 15:47 16:13 16:58 17:29 18:03 18:28 18:58
Huzurkent X X X 17:37 X 18:36 19:06
Taşkent 15:59 X 17:10 17:43 18:15 18:42 X
Karacailyas X X 17:17 17:50 X 18:49 X
Tırmıl X X 17:21 17:54 18:25 18:53 19:21
Mersin 16:16 16:41 17:29 18:02 18:33 19:01 19:29
Mersin - Adana Tren Saatleri >
İstasyonlar Trenler
21 22 23 24 25
Adana 18:45 20:05 21:05 22:00 23:00
Şakirpaşa 18:49 20:09 21:09 22:04 23:04
Şehitlik 18:54 20:14 21:14 22:10 23:09
Yenice 19:09 20:30 21:29 22:25 23:24
Tarsus 19:28 20:49 21:48 22:44 23:43
Huzurkent X X X X 23:51
Taşkent X 21:01 22:00 X 23:57
Karacailyas X X 22:07 X 00:04
Tırmıl X X 22:11 23:05 00:08
Mersin 19:56 21:18 22:19 23:13 00:16
Mersin - Adana Tren Saatleri >

Mersin - İskenderun Tren Saatleri

Mersin - Islahiye Tren Saatleri

Adana - Mersin - Adana Bölgesel Treni

Bu trenler Adana > Mersin > Adana arasında her gün işlerler. Adana > Şakirpaşa > Şehitlik > Zeytinli > Yenice > Tarsus > Huzurkent > Taşkent > Karacailyas > Tırmıl > Mersin tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları. Adana Mersin arasında tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonu gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ADANA TREN İSTASYONU:
Tel: 0322 453 31 72 (05.30-21.30)

MERSİN TREN İSTASYONU:
Tel: 0324 231 12 67 (05.30 - 21.30)

Adana Mersin Tren Bileti Fiyatları:

Adana > Mersin treni tam bilet fiyatı 21 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Adana Mersin tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online bilet satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

adana mersin tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.