Adana - Mersin Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 7 Aralık, 2019 23:39

 

İstasyonlar Trenler
1 2 3 4 5 6 7 8
Adana 05:50 06:15 06:40 07:05 07:30 08:15 09:00 11:00
Şakirpaşa 05:54 06:19 06:44 07:09 07:34 08:19 09:04 11:04
Şehitlik 05:59 06:24 06:49 07:14 07:39 08:24 09:09 11:09
Yenice 06:12 06:37 07:02 07:27 07:54 08:37 09:22 11:22
Tarsus 06:28 06:53 07:18 07:43 08:10 08:53 09:38 11:38
Huzurkent x 06:59 07:24 07:49 x x x x
Taşkent x 07:05 07:30 07:55 x x 09:48 x
Karacailyas x 07:11 07:36 08:01 x x x x
Tırmıl x 07:15 07:40 08:05 x x x x
Mersin 06:52 07:23 07:48 08:13 08:35 09:17 10:03 12:02

İstasyonlar Trenler
9 10 11 12 13 14 15 16
Adana 11:45 12:30 13:15 14:00 14:45 15:30 16:15 16:45
Şakirpaşa 11:49 12:34 13:19 14:04 14:50 15:34 16:19 16:50
Şehitlik 11:54 12:39 13:24 14:09 14:56 15:39 16:24 16:55
Yenice 12:08 12:52 13:37 14:22 15:12 15:52 16:37 17:08
Tarsus 12:24 13:09 13:53 14:38 15:28 16:08 16:53 17:24
Huzurkent 12:31 13:15 13:59 x x x 16:59 17:30
Taşkent 12:37 13:22 14:05 x 15:39 x 17:05 17:36
Karacailyas 12:43 13:28 14:11 x x x 17:11 17:42
Tırmıl 12:47 13:32 14:15 x x x 17:15 17:46
Mersin 12:55 13:40 14:23 15:03 15:54 16:32 17:23 17:54

İstasyonlar Trenler
17 18 19 20 21 22 23 24
Adana 17:15 17:45 18:15 18:45 20:00 20:45 21:30 22:30
Şakirpaşa 17:20 17:49 18:20 18:49 20:04 20:49 21:34 22:34
Şehitlik 17:26 17:54 18:25 18:54 20:09 20:54 21:39 22:39
Yenice 17:40 18:07 18:38 19:07 20:22 21:07 21:52 22:52
Tarsus 17:56 18:23 18:54 19:23 20:38 21:23 22:08 23:08
Huzurkent 18:02 18:29 19:00 x x x x 23:14
Taşkent 18:09 18:35 19:06 x x 21:33 22:18 23:20
Karacailyas 18:15 18:41 19:12 x x x 22:24 23:26
Tırmıl 18:19 18:45 19:16 x x x 22:28 23:30
Mersin 18:27 18:53 19:24 19:47 21:03 21:48 22:36 23:38

Not: 05.50 ve 07.05 Saatlerinde Adana'dan kalkan trenler sadece hafta içi çalışmaktadır.

Mersin - Adana Tren Saatlerini Görmek İçin

 
 

Adana - Mersin Online Ucuz Otobüs Bileti Al

 
 

Adana - Mersin - Adana Bölgesel Treni

Bu trenler Adana > Mersin > Adana arasında her gün işlerler. Adana > Şakirpaşa > Şehitlik > Zeytinli > Yenice > Tarsus > Huzurkent > Taşkent > Karacailyas > Tırmıl > Mersin tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları. Adana Mersin arasında tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonu gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ADANA TREN İSTASYONU:
Tel: 0322 453 31 72 (05.30-21.30)

MERSİN TREN İSTASYONU:
Tel: 0324 231 12 67 (05.30 - 21.30)

Adana Mersin Tren Bileti Fiyatları:

Adana > Mersin Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online bilet satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

adana mersin tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.