İskenderun - Mersin - İskenderun Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 1 Mayıs, 2022 15:23

 
Mersin > İskenderun Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1. Tren 2. Tren 3. Tren
Mersin 06:30 12:40 16:30
Tırmıl 06:39 12:49 16:39
Karacailyas 06:43 X 16:43
Taşkent 06:51 X 16:51
Huzurkent 06:57 X 16:57
Tarsus 07:07 13:10 17:06
Yenice 07:26 13:30 17:26
Şehitlik 07:42 13:46 17:42
Şakirpaşa 07:47 13:51 17:47
Adana 07:54 14:01 17:56
Kiremithane 08:01 14:08 18:03
İncirlik 08:10 14:19 18:12
Yakapınar 08:24 14:33 18:27
Ceyhan 08:45 14:54 18:48
Toprakkale 09:12 15:20 19:15
Osmaniye X 15:30 X
Erzin 09:22 15:46 19:25
Dörtyol 09:39 16:03 19:42
Payas 09:46 16:10 19:49
Km.38+075 09:49 16:13 19:52
Denizciler 10:02 16:26 20:05
İskenderun 10:09 16:33 20:12

Sponsorlu Bağlantılar

 
İskenderun > Mersin Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1. Tren 2. Tren 3. Tren
İskenderun 07:15 12:00 17:15
Denizciler 07:23 12:08 17:23
Km.38+075 07:36 12:21 17:36
Payas 07:39 12:24 17:40
Dörtyol 07:46 12:31 17:48
Erzin 08:03 12:48 18:06
Osmaniye X 13:07 X
Toprakkale 08:16 13:16 18:19
Ceyhan 08:47 13:41 18:47
Yakapınar 09:13 14:04 19:07
İncirlik 09:27 14:18 19:22
Kiremithane 09:36 14:27 19:31
Adana 09:53 14:44 19:48
Şakirpaşa 09:57 14:48 19:52
Şehitlik 10:02 14:53 19:57
Yenice 10:17 15:09 20:12
Tarsus 10:36 15:29 20:31
Huzurkent X X 20:39
Taşkent 10:48 X 20:45
Karacailyas 10:55 X 20:52
Tırmıl 10:59 X 20:56
Mersin 11:07 15:57 21:04

Mersin - İskenderun Bölgesel Treni

Bu trenler Mersin > İskenderun > Mersin arasında her gün işlerler. Mersin > Tarsus > Adana > Ceyhan > Dörtyol > İskenderun tren güzergahları, tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları.

Mersin - Adana Tren Saatleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonu gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

MERSİN:
0324 231 12 67 - (05.30 - 21.30)

TARSUS:
0324 624 17 15 - (05.30 - 21.30)

ADANA:
0322 453 31 72 - (05.30-21.30)

İSKENDERUN:
0326 614 00 49 - (06.00 - 09.00 / 14.00 - 18.00)

Mersin İskenderun Tren Bileti Fiyatları:

Mersin > İskenderun Bölgesel Treni tam bilet fiyatı 53 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Mersin İskenderun bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

iskenderun mersin tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.