Mersin - Adana Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık, 2023 15:25

 
Mersin Adana Tren Seferleri Saatleri
İstasyon
Mersin İskenderun
70 TL
Mersin - Adana
70 TL
Mersin - Adana
70 TL
Mersin - Adana
70 TL
Mersin 06:00 07:20 08:35 14:05
Tırmıl 06:09
Karacailyas 06:13
Taşkent 06:21 07:43 08:59 14:26
Huzurkent
Tarsus 06:35 07:56 09:13 14:40
Yenice 07:00 08:24 09:37 15:04
Şehitlik 07:19 08:44 09:56 15:23
Şakirpaşa 07:25 08:50 10:02 15:29
Adana 07:40 08:54 10:06 15:33
< Adana - Mersin Tren Saatleri
Mersin Adana Tren Seferleri Saatleri
İstasyon
Mersin İskenderun
70 TL
Mersin - Adana
70 TL
Mersin - Adana
70 TL
Mersin - Adana
70 TL
Mersin 16:05 17:35 19:50 21:05
Tırmıl 16:14 19:59 21:14
Karacailyas 16:18 20:03 21:18
Taşkent 16:26 17:55 20:13 21:29
Huzurkent
Tarsus 16:42 18:08 20:27 21:43
Yenice 17:05 18:32 20:53 22:13
Şehitlik 17:23 18:50 21:11 22:31
Şakirpaşa 17:29 18:56 21:17 22:37
Adana 17:38 19:00 21:21 22:41
< Adana - Mersin Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

İskenderun - Adana Tren Saatleri

Mersin - İskenderun Tren Saatleri

Mersin - Islahiye Tren Saatleri

Mersin - Adana Bölgesel Treni

Bu trenler Mersin > Adana arasında her gün işlerler. Mersin Adana tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

Mersin Adana Treni Durakları; Mersin, Tırmıl, Karacailyas, Taşkent, Huzurkent, Tarsus, Yenice, Zeytinli, Şehitlik, Şakirpaşa, Adana tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları. Mersin güzergahlarında hizmet vermektedir.

Mersin Adana Tren Yolculuğu Kaç Saat?

Mersin Adana tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonu gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ADANA TREN TREN İSTASYONU:
Tel: 0322 453 31 72 (05.30-21.30)

MERSİN TREN TREN İSTASYONU:
Tel: 0324 231 12 67 (05.30 - 21.30)

Mersin Adana Tren Bilet Fiyatları:

Mersin > Adana treni tam bilet fiyatı 70 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Mersin Adana bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. TCDD Bölgesel Tren Seferlerine online bilet satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

mersin adana tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.