Mersin - Adana Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım, 2022 10:35

 

1. ve 3. trenler Pazar günü çalışmamaktadır!

Mersin Adana Tren Seferleri Saatleri
İstasyonlar Trenler
1 2 3 4 5 6
Mersin 05:45 06:10 07:00 07:35 08:00 08:30
Tırmıl X X 07:09 X X 08:39
Karacailyas X X X X X X
Taşkent X 06:29 07:20 X 08:19 X
Huzurkent X 06:35 X X X X
Tarsus 06:15 06:44 07:33 08:05 08:32 09:00
Yenice 06:34 07:03 07:52 08:24 08:51 09:19
Şehitlik 06:50 07:19 08:08 08:40 09:07 09:36
Şakirpaşa 06:55 07:24 08:13 08:45 09:12 09:41
Adana 06:58 07:27 08:16 08:48 09:15 09:44
Adana - Mersin Tren Saatleri >
İstasyonlar Trenler
7 8 9 10 11 12 13
Mersin 09:15 10:00 10:45 11:45 12:15 13:20 13:45
Tırmıl 09:24 10:09 X X 12:24 X 13:54
Karacailyas 09:28 X X X 12:28 X X
Taşkent 09:36 10:20 11:04 X 12:36 13:39 X
Huzurkent 09:42 X X X 12:42 X X
Tarsus 09:51 10:33 11:16 12:15 12:51 13:52 14:16
Yenice 10:10 10:52 11:35 12:34 13:12 14:11 14:35
Şehitlik 10:26 11:08 11:51 12:50 13:28 14:27 14:51
Şakirpaşa 10:31 11:13 11:56 12:55 13:33 14:32 14:56
Adana 10:34 11:16 11:59 12:58 13:36 14:35 14:59
Adana - Mersin Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 
İstasyonlar Trenler
14 15 16 17 18 19 20
Mersin 14:30 15:15 16:00 16:50 17:15 18:00 18:30
Tırmıl 14:39 X X 16:59 X 18:09 X
Karacailyas X X X 17:03 X 18:13 X
Taşkent X 15:34 16:19 17:11 X 18:21 18:49
Huzurkent X X X 17:17 X 18:27 18:55
Tarsus 15:00 15:47 16:31 17:26 17:45 18:36 19:04
Yenice 15:19 16:07 16:50 17:45 18:04 18:55 19:23
Şehitlik 15:35 16:23 17:06 18:01 18:20 19:11 19:39
Şakirpaşa 15:40 16:28 17:11 18:06 18:25 19:16 19:44
Adana 15:43 16:31 17:14 18:09 18:28 19:19 19:47
Adana - Mersin Tren Saatleri >
İstasyonlar Trenler
21 22 23 24 25
Mersin 19:00 19:45 20:25 21:30 22:30
Tırmıl 19:09 X X 21:39 22:39
Karacailyas 19:13 X X 21:43 22:43
Taşkent 19:22 X X 21:51 22:51
Huzurkent 19:28 X X 21:57 22:57
Tarsus 19:38 20:15 20:55 22:06 23:06
Yenice 19:59 20:34 21:14 22:25 23:25
Şehitlik 20:15 20:50 21:30 22:41 23:41
Şakirpaşa 20:20 20:55 21:35 22:46 23:46
Adana 20:23 20:58 21:38 22:49 23:49
Adana - Mersin Tren Saatleri >

Mersin - İskenderun Tren Saatleri

Mersin - Islahiye Tren Saatleri

Gaziantep - Adana Tren Saatleri

Mersin - Adana Bölgesel Treni

Bu trenler Mersin > Adana > Mersin arasında her gün işlerler. Mersin > Tırmıl > Karacailyas > Taşkent > Huzurkent > Tarsus > Yenice > Zeytinli > Şehitlik > Şakirpaşa > Adana tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları. Mersin Adana arasında tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonu gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ADANA TREN İSTASYONU:
Tel: 0322 453 31 72 (05.30-21.30)

MERSİN TREN İSTASYONU:
Tel: 0324 231 12 67 (05.30 - 21.30)

Mersin Adana Tren Bilet Fiyatları:

Mersin > Adana treni tam bilet fiyatı 33 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Mersin Adana bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online bilet satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

mersin adana tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.