Mersin - İskenderun Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık, 2023 16:25

 
Mersin > İskenderun Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon 1.Tren
175 TL
2.Tren
175 TL
Mersin 06:00 16:05
Tırmıl 06:09 16:14
Karacailyas 06:13 16:18
Taşkent 06:21 16:26
Huzurkent
Tarsus 06:35 16:42
Yenice 07:00 17:05
Şehitlik 07:19 17:23
Şakirpaşa 07:25 17:29
Adana 07:33 17:38
Kiremithane 07:40 17:45
İncirlik 07:49 17:54
Yakapınar 08:03 18:08
Ceyhan 08:27 18:32
Günyazı 08:49 18:54
Toprakkale 09:09 19:14
Erzin 09:19 19:24
Dörtyol 09:37 19:42
Payas 09:44 19:49
Payas Şehir D. km.38+075 09:47 19:52
Denizciler 10:00 20:05
İskenderun 10:07 20:12
< İskenderun - Mersin Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Mersin - İskenderun Bölgesel Treni

Bu trenler Mersin > Adana > İskenderun arasında her gün işlerler. Mersin İskenderun tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

Mersin İskenderun Treni Durakları; Mersin, Tırmıl, Karacailyas, Taşkent, Huzurkent, Tarsus, Yenice, Şehitlik, Şakirpaşa, Adana, Kiremithane, İncirlik, Yakapınar, Ceyhan, Günyazı, Toprakkale, Osmaniye, Erzin, Dörtyol, Payas, Denizciler, İskenderun güzergahlarında hizmet vermektedir.

Mersin İskenderun Tren Yolculuğu Kaç Saat?

Mersin İskenderun tren yolculuğu yaklaşık 4 saat 25 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonu gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

MERSİN:
0324 231 12 67 - (05.30 - 21.30)

TARSUS:
0324 624 17 15 - (05.30 - 21.30)

ADANA:
0322 453 31 72 - (05.30-21.30)

İSKENDERUN:
0326 614 00 49 - (06.00 - 09.00 / 14.00 - 18.00)

Adana - İskenderun Tren Saatleri >

Adana - Mersin Tren Saatleri >

Mersin - Adana Tren Saatleri >

Mersin - İslahiye Tren Saatleri >

Mersin İskenderun Tren Bileti Fiyatları:

Mersin > İskenderun Bölgesel Treni tam bilet fiyatı 175 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Mersin İskenderun bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. TCDD Bölgesel Tren Seferlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

iskenderun mersin tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.