İskenderun - Adana Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat, 2024 13:11

 
İskenderun > Adana Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon İskenderun Mersin
120 TL
İskenderun Mersin
120 TL
İskenderun 07:30 17:35
Denizciler 07:38 17:43
Payas Şehir D. km.38+075 07:51 17:56
Payas 07:54 17:59
Dörtyol 08:01 18:06
Erzin 08:18 18:23
Toprakkale 08:30 18:35
Günyazı 08:50 18:55
Ceyhan 09:14 19:19
Sirkeli Sayding 19:28
Yakapınar 09:34 19:40
İncirlik 09:48 19:55
Kiremithane 09:57 20:04
Adana 10:14 20:20
< Adana - İskenderun Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

İskenderun - Adana Bölgesel Treni

Bu trenler İskenderun > Adana güzergahları arasında her gün işlerler. İskenderun Adana tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

İskenderun Adana Treni Durakları; İskenderun, Denizciler, Payas, Dörtyol, Erzin, Toprakkale, Günyazı, Ceyhan, Yakapınar, İncirlik, Kiremithane, Adana güzergahlarında hizmet vermektedir.

İskenderun Adana Tren Yolculuğu Kaç Saat?

İskenderun Adana tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonu gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.
İSKENDERUN:
0326 614 00 49 - (06.00 - 09.00 / 14.00 - 18.00)

ADANA:
0322 453 31 72 - (05.30-21.30)

İskenderun - Mersin Tren Saatleri >

Mersin - Adana Tren Saatleri >

Adana - Mersin Tren Saatleri >

İskenderun Adana Tren Bileti Fiyatları:

Adana > İskenderun Bölgesel Treni tam bilet fiyatı 120 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli İskenderun Adana bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. TCDD Bölgesel Tren Seferlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

iskenderun Adana tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.