Denizli - Nazilli Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak, 2022 16:03

 
Denizli > Nazilli Güzergahı Tren Seferleri Saatleri
İstasyon Trenler
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren
Denizli 05:45 06:40 08:30 10:45 12:45 16:30
Km. 251+485 05:57 06:52 08:42 10:57 12:57 16:42
Goncalı 06:00 06:55 08:45 11:00 13:02 16:45
Sarayköy 06:16 07:11 09:01 11:20 13:18 17:02
Buharkent 06:30 07:25 09:15 11:35 13:32 17:16
Horsunlu 06:42 07:38 09:27 11:48 13:44 17:28
Pamukören 06:48 07:44 09:33 11:55 13:50 17:34
Kuyucak 06:55 07:51 09:40 12:09 13:57 17:41
Nazilli 07:07 08:04 09:52 12:21 14:09 17:55
Göller Ekspresi (Denizli - Nazilli) Tren Saatleri >
Nazilli - Denizli Tren Saatleri >
denizli Nazilli tren saatleri

Denizli - Nazilli Bölgesel Treni Hakkında

Denizli Nazilli Bölgesel Treni güzergahı; Denizli Goncalı, Sarayköy, Buharkent, Horsunlu, Pamukören, Kuyucak, Nazilli duraklarında her gün hizmet vermektedir. Denizli Nazilli tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Nazilli - Adnanmenderes Havaalanı Tren Seferleri >

Denizli - Adnanmenderes Havaalanı Tren Seferleri >

Denizli - İzmir Tren Seferleri >

Nazilli Aydın Tren Saatleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

DENİZLİ İSTASYONU:
Tel: 0258 268 28 31 - (06.00 - 18.00)

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

Denizli Nazilli Tren Bileti Fiyatları:

Denizli > Nazilli Bölgesel treni tam bilet fiyatı 16,5 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Denizli Nazilli tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.