Denizli - Aydın - Söke Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 4 Ocak, 2023 22:47

 
Denizli > Söke Güzergahı Tren Seferleri Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren
Denizli 07:40  
Km. 251+485 07:52  
Goncalı 07:54  
Sarayköy 08:10  
Buharkent 08:24  
Horsunlu 08:36  
Pamukören 08:42  
Kuyucak 08:49  
Nazilli 09:01  
İsabeyli 09:07  
Atça 09:13  
Sultanhisar 09:19  
Karaali 09:23  
Köşk 09:31  
Umurlu 09:40  
Aydın 09:56  
İncirliova 10:06  
Germencik 10:16  
Ortaklar 10:28  
Sazlıköy 10:45  
Söke 10:54  

Sponsorlu Bağlantılar

 
Söke > Denizli Güzergahı Tren Seferleri Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren
Söke 06:15 17:05
Sazlıköy 06:25 17:15
Ortaklar 06:44 17:34
Germencik 06:54 17:44
İncirliova 07:04 17:55
Aydın 07:16 18:14
Umurlu 07:28 18:31
Köşk 07:39 18:41
Karaali 07:47 18:49
Sultanhisar 07:51 18:54
Atça 07:57 19:01
İsabeyli 08:03 19:07
Nazilli 08:10 19:14
Kuyucak 08:21 19:28
Pamukören 08:28 19:35
Horsunlu 08:37 19:41
Buharkent 08:53 19:54
Sarayköy 09:11 20:09
Goncalı 09:28 20:26
Denizli 09:39 20:37
denizli söke tren saatleri

Denizli - Aydın - Söke Bölgesel Treni

Denizli, Aydın, Nazilli, Söke Bölgesel Treni Denizli Goncalı, Sarayköy, Buharkent, Horsunlu, Pamukören, Kuyucak, Nazilli, İsabeyli, Atça, Sultanhisar, Karaali, Köşk, Umurlu, Aydın, İncirliova, Germencik, Ortaklar, Sazlıköy, Söke güzergahlarında her gün hizmet vermektedir. Denizli Söke tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 15 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

DENİZLİ İSTASYONU:
Tel: 0258 268 28 31 - (06.00 - 18.00)

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

SÖKE İSTASYONU
Tel: 0256 518 11 83 - (05.30 - 17.30)

Denizli Söke Tren Bileti Fiyatları:

Denizli > Söke Bölgesel treni tam bilet fiyatı 72 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Denizli Aydın Söke tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.