Denizli - Söke Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz, 2023 10:03

 
Denizli > Söke Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren
Denizli 06:30  
Km. 251+485 06:42  
Goncalı 06:44  
Sarayköy 07:00  
Buharkent 07:14  
Horsunlu 07:26  
Pamukören 07:32  
Kuyucak 07:39  
Nazilli 07:50  
İsabeyli 07:56  
Atça 08:02  
Sultanhisar 08:10  
Karaali 08:14  
Köşk 08:22  
Umurlu 08:31  
Aydın 08:44  
İncirliova 08:54  
Germencik 09:04  
Ortaklar 09:16  
Sazlıköy 09:33  
Söke 09:42  
< Söke - Denizli Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 
denizli söke tren saatleri

Denizli - Söke Bölgesel Treni

Bu trenler Denizli > Aydın > Söke arasında her gün işlerler. Denizli Söke tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

Denizli Söke Treni Durakları; Denizli, Aydın, Nazilli, Söke Bölgesel Treni Denizli Goncalı, Sarayköy, Buharkent, Horsunlu, Pamukören, Kuyucak, Nazilli, İsabeyli, Atça, Sultanhisar, Karaali, Köşk, Umurlu, Aydın, İncirliova, Germencik, Ortaklar, Sazlıköy, Söke Gar güzergahlarında her gün hizmet vermektedir.

Denizli Söke Tren Yolculuğu Kaç Saat?

Denizli Söke tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 15 dakika sürmektedir.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Denizli Söke Treni, bilet satışı yapılan tren istasyonları, bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

DENİZLİ İSTASYONU:
Tel: 0258 268 28 31 - (06.00 - 18.00)

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

SÖKE İSTASYONU
Tel: 0256 518 11 83 - (05.30 - 17.30)

Denizli Söke Tren Bileti Fiyatları:

Denizli > Söke Bölgesel treni tam bilet fiyatı 96 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Denizli Söke tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. TCDD Bölgesel Tren Seferlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.