Divriği - Erzincan Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz, 2023 10:03

 
Divriği > Erzincan Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren
Divriği 05:35 16:00
Km. 790+800 05:49 16:14
Dazlak 05:54 16:19
Km.797+200 05:59 16:24
Burmahan (Km.801+150) 06:05 16:30
Kemaliye Çaltı 06:11 16:37
Adatepe (Pingen) 06:21 16:47
Bağıştaş 06:33 16:59
İliç 06:47 17:14
Atma 06:54 17:21
Güllübağ 07:06 17:33
Yahşiler 07:11 17:38
Çakşur 07:19 17:46
Eriç 07:31 17:56
Kemah 07:51 18:16
Alp 08:09 18:34
Cebesoy 08:25 18:50
Erzincan 08:42 19:07
Doğu Ekspresi (Divriği-Erzincan) Tren Saatleri >
< Erzincan - Divriği Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 

Divriği - Erzincan Bölgesel Treni Hakkında

Bu trenler Divriği > Erzincan arasında her gün işlerler. Divriği Erzincan tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

Divriği Erzincan Treni Durakları; Divriği Gar, Dazlak, Burmahan, Kemaliye Çaltı, Adatepe (Pingen), Bağıştaş, İliç, Atma, Güllübağ, Yahşiler, Çakşur, Eriç, Kemah, Alp, Cebesoy, Erzincan Gar güzergahlarında her gün hizmet vermektedir.

Divriği Erzincan Tren Yolculuğu Kaç Saat?

Divriği Erzincan tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 10 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Divriği Erzincan Treni, bilet satışı yapılan gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ERZİNCAN TREN İSTASYONU TEL:
0446 225 20 27 - (08.00 - 17.00)

DİVRİĞİ TREN İSTASYONU TEL:
0346 418 10 25 - (04.00-11.00 / 14.00-19.30)

Divriği Erzincan Tren Bileti Fiyatları:

Divriği > Erzincan Bölgesel Treni tam bilet fiyatı 79 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Divriği Erzincan tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. TCDD Bölgesel Tren Seferlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

erzincan divriği tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.