Erzincan - Divriği - Erzincan Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 1 Mayıs, 2022 15:22

 
Erzincan > Divriği Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren
Erzincan 06:30 15:00
Cebesoy 06:47 15:17
Alp 07:03 15:33
Kemah 07:25 15:54
Eriç 07:43 16:12
Çakşur 07:52 16:21
Yahşiler 08:00 16:29
Güllübağ 08:05 16:34
Atma 08:17 16:46
İliç 08:25 16:56
Bağıştaş 08:37 17:08
Adatepe (Pingen) 08:48 17:19
Kemaliye Çaltı 09:01 17:31
Burmahan (Km.801+150) 09:07 17:37
Km.797+200 09:13 17:43
Dazlak 09:18 17:48
Km. 790+800 09:23 17:53
Divriği 09:36 18:06
Doğu Ekspresi (Erzincan-Divriği) Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 
Divriği > Erzincan Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren
Divriği 05:05 15:45
Km. 790+800 05:19 15:59
Dazlak 05:24 16:04
Km.797+200 05:29 16:09
Burmahan (Km.801+150) 05:35 16:15
Kemaliye Çaltı 05:41 16:22
Adatepe (Pingen) 05:51 16:32
Bağıştaş 06:02 16:43
İliç 06:17 16:57
Atma 06:24 17:04
Güllübağ 06:36 17:16
Yahşiler 06:42 17:22
Çakşur 06:50 17:30
Eriç 06:59 17:43
Kemah 07:24 18:02
Alp 07:45 18:23
Cebesoy 08:01 18:39
Erzincan 08:17 18:55
Doğu Ekspresi (Divriği-Erzincan) Tren Saatleri >

Erzincan - Divriği - Erzincan Bölgesel Treni Hakkında

Bu trenler Erzincan > Divriği arasında her gün işlerler. Erzincan Divriği Bölgesel Treni Erzincan, Dumanlı, Cebesoy, Alp, Kemah, Eriç, Çakşur, Yahşiler, Güllübağ, Atma, İliç, Bağıştaş, Adatepe (Pingen), Kemaliye Çaltı, Burmahan, Dazlak, Divriği güzergahlarında her gün hizmet vermektedir. Erzincan Divriği tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları. Erzincan Divriği arasında tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 10 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ERZİNCAN TREN İSTASYONU TEL:
0446 225 20 27 - (08.00 - 17.00)

DİVRİĞİ TREN İSTASYONU TEL:
0346 418 10 25 - (04.00-11.00 / 14.00-19.30)

Erzincan Divriği Tren Bileti Fiyatları:

Erzincan > Divriği Bölgesel Treni tam bilet fiyatı 35 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Erzincan Divriği tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

erzincan divriği tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.