Elazığ - Muş Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık, 2023 15:04

 
Elazığ > Muş Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Elazığ Tatvan
(Salı, Cuma, Pazar)
115 TL
Vangölü Ekspresi
(Pazartesi, Çarşamba)
155 TL
Elazığ 07:05 07:05
Yurt 07:26 07:26
Çağlar 07:37 07:37
Muratbağı 08:18
Palu 08:34 08:34
Beyhan 08:55 08:55
Ekerek 09:12 09:12
Suveren 09:25 09:25
Hodan 09:33
Genç 09:49 09:49
Uyanık 10:22 10:22
Bozkanat 10:26 10:26
Oymapınar 10:39 10:39
Asmakaya 11:02 11:02
Yamanlar 11:08
Ulukaya 11:17
Yeniköşk 11:24
Kurt 11:30 11:30
Muş 11:54 11:54
< Muş - Elazığ Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Elazığ - Muş Güzergahı Bölgesel Treni

Bu trenler Elazığ > Muş > Elazığ arasında (Cuma, Pazar, Salı) günleri haftada üçer gün olacak şekilde işlerler. Elazığ Muş tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

Elazığ Muş Treni Durakları; Elazığ, Yurt, Çağlar, Muratbağı, Palu, Beyhan, Ekerek, Suveren, Hodan, Genç, Uyanık, Bozkanat, Oymapınar, Ulukaya, Kurt, Muş Gar güzergahlarında hizmet vermektedir.

Elazığ Muş Tren Yolculuğu Kaç Saat?

Elazığ Muş tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 20 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Elazığ Muş Treni, bilet satışı yapılan tren istasyonları, bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ELAZIĞ İSTASYONU:
Tel: 0222 225 55 55 - (24 SAAT AÇIK)

MUŞ İSTASYONU:
Tel: 0272 213 79 19 - (24 SAAT AÇIK)

Elazığ Muş Tren Bileti Fiyatları:

Elazığ > Muş > Elazığ Bölgesel Treni tam bilet fiyatı 155 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Elazığ Muş treni bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. TCDD Bölgesel Tren Seferlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

elazığ muş tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.