Elazığ - Muş - Elazığ Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak, 2022 23:42

 
(Salı, Cuma, Pazar) Günleri Sefer Yapar
Elazığ > Muş Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Elazığ 06:34
Yurt 06:56
Çağlar 07:06
Muratbağı 07:45
Palu 08:01
Beyhan 08:19
Ekerek 08:32
Suveren 08:45
Hodan 08:51
Genç 09:08
Uyanık 09:36
Bozkanat 09:40
Oymapınar 09:55
Asmakaya 10:11
Km.223+600 10:17
Ulukaya 10:25
Kurt 10:41
Muş 11:06
Vangölü Ekspresi (Elazığ-Muş) Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 
(Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi) Günleri Sefer Yapar
Muş > Elazığ Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Muş 10:17
Kurt 10:45
Ulukaya 10:56
Km.223+600 11:04
Asmakaya 11:10
Oymapınar 11:26
Bozkanat 11:40
Uyanık 11:43
Genç 12:13
Hodan 12:29
Suveren 12:37
Ekerek 12:54
Beyhan 13:09
Palu 13:30
Muratbağı 13:48
Çağlar 14:29
Yurt 14:42
Elazığ 15:05
Vangölü Ekspresi (Muş-Elazığ) Tren Saatleri >

Vangölü Ekspresi (Muş-Elazığ) Tren Saatleri >

Elazığ - Muş - Elazığ Bölgesel Treni Hakkında

Bu trenler Elazığ > Muş > Elazığ arasında haftada üçer gün olacak şekilde işlerler. Elazığ - Muş yönünde (Cuma-Pazar-Salı) günleri, Muş - Elazığ yönünde (Cumartesi-Pazartesi-Çarşamba) günleri sefer düzenlenmektedir. Bu trenler Elazığ > Yurt > Çağlar > Muratbağı > Palu > Beyhan > Ekerek > Suveren > Hodan > Genç > Uyanık > Bozkanat > Oymapınar > Ulukaya > Kurt > Muş Gar güzergahlarında hizmet vermektedir. Elazığ Muş tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları hakkında bilgi. Elazığ Muş tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 20 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ELAZIĞ İSTASYONU:
Tel: 0222 225 55 55 - (24 SAAT AÇIK)

MUŞ İSTASYONU:
Tel: 0272 213 79 19 - (24 SAAT AÇIK)

Elazığ Muş Tren Bileti Fiyatları:

Elazığ > Muş > Elazığ Bölgesel Treni tam bilet fiyatı 24,5 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Elazığ Muş treni bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

elazığ muş tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.