Elazığ Tatvan Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz, 2021 15:20

 
(Salı, Cuma, Pazar) Günleri Sefer Yapar
Elazığ > Tatvan Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Elazığ 06:30
Yurt 06:49
Çağlar 06:59
Muratbağı 07:39
Palu 07:59
Beyhan 08:20
Ekerek 08:35
Suveren 08:51
Hodan 08:58
Genç 09:16
Uyanık 09:46
Bozkanat 09:52
Oymapınar 10:12
Km.218+500 10:30
Km.223+600 10:36
Ulukaya 10:45
Kurt 10:58
Muş 11:22
Bahçetepe 12:06
Sıcaksu 12:20
Rahova 12:40
Km. 358+360 12:51
Tatvan Gar 12:53
(Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi) Günleri Sefer Yapar
Tatvan > Elazığ Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Tatvan Gar 09:00
Rahova 09:17
Sıcaksu 09:36
Muş 10:35
Kurt 10:59
Ulukaya 11:11
Km.223+600 11:20
Km.218+500 11:28
Oymapınar 11:49
Bozkanat 12:03
Uyanık 12:07
Genç 12:35
Hodan 12:51
Suveren 12:59
Ekerek 13:15
Beyhan 13:29
Palu 13:49
Muratbağı 14:07
Çağlar 14:47
Yurt 14:58
Elazığ 15:20

Sponsorlu Bağlantılar

Elazığ - Muş - Tatvan Bölgesel Treni

Bu trenler Elazığ > Tatvan > Elazığ arasında haftada üçer gün olacak şekilde işlerler. Elazığ - Tatvan yönünde (Cuma-Pazar-Salı) günleri, Tatvan - Elazığ yönünde (Cumartesi-Pazartesi-Çarşamba) günleri sefer düzenlenmektedir. Bu trenler Elazığ > Yurt > Çağlar > Muratbağı > Palu > Beyhan > Ekerek > Suveren > Hodan > Genç > Uyanık > Bozkanat > Oymapınar > Ulukaya > Kurt > Muş > Bahçetepe > Sıcaksu > Rahova > Tatvan Gar güzergahlarında hizmet vermektedir. Elazığ Tatvan tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları hakkında bilgi. Elazığ Tatvan tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 20 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ELAZIĞ İSTASYONU:
Tel: 0222 225 55 55 - (24 SAAT AÇIK)

TATVAN İSTASYONU:
Tel: 0272 213 79 19 - (24 SAAT AÇIK)

Elazığ Tatvan Tren Bileti Fiyatları:

Elazığ > Muş > Tatvan Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Elazığ Tatvan tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.