Elazığ - Tatvan Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık, 2023 15:09

 
Elazığ > Tatvan Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon 1.Bölgesel Tren
(Salı, Cuma, Pazar)
155 TL
2.Vangölü Ekspresi
(Pazartesi, Çarşamba)
165 TL
Elazığ 07:05 07:05
Yurt 07:26 07:26
Çağlar 07:37 07:37
Muratbağı 08:18
Palu 08:34 08:34
Beyhan 08:55 08:55
Ekerek 09:12 09:12
Suveren 09:25 09:25
Hodan 09:33
Genç 09:49 09:49
Uyanık 10:22 10:22
Bozkanat 10:26 10:26
Oymapınar 10:39 10:39
Asmakaya 11:02 11:02
Yamanlar 11:08
Ulukaya 11:17
Yeniköşk 11:24 11:30
Kurt 11:30 11:54
Muş 12:04
Sıcaksu 13:11 13:20
Rahova 13:39 13:49
Km. 358+360 13:53
Tatvan Gar 13:55 13:55
< Tatvan - Elazığ Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Elazığ - Tatvan Güzergahı Bölgesel Treni

Bu trenler Elazığ > Tatvan arasında (Cuma, Pazar, Salı) günleri haftada üçer gün olacak şekilde işlerler. Elazığ Tatvan tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

Elazığ Tatvan Treni Durakları; Elazığ, Yurt, Çağlar, Muratbağı, Palu, Beyhan, Ekerek, Suveren, Hodan, Genç, Uyanık, Bozkanat, Oymapınar, Ulukaya, Kurt, Muş, Bahçetepe, Sıcaksu, Rahova, Tatvan Gar güzergahlarında hizmet vermektedir.

Elazığ Tatvan Tren Yolculuğu Kaç Saat?

Elazığ Tatvan tren yolculuğu yaklaşık 7 saat sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Elazığ Tatvan Treni, bilet satışı yapılan tren istasyonları, bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ELAZIĞ İSTASYONU:
Tel: 0222 225 55 55 - (24 SAAT AÇIK)

TATVAN İSTASYONU:
Tel: 0272 213 79 19 - (24 SAAT AÇIK)

Elazığ Tatvan Tren Bileti Fiyatları:

Elazığ > Tatvan Bölgesel Treni tam bilet fiyatı 155 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Elazığ Tatvan treni bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. TCDD Bölgesel Tren Seferlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Elazığ Tatvan tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.