Ödemiş - Adnan Menderes Havalimanı Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak, 2022 22:04

 

Bilgi: 7. Tren Cuma, Cumartesi ve Pazar günü çalışır.

İstasyon Ödemiş > Adnan Menderes Havalimanı Tren Seferleri Saatleri
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren 7. Tren
Ödemiş Şehir 05:20 07:10 09:35 11:30 15:00 18:05 19:50
Ödemiş Gar 05:24 07:14 09:39 11:34 15:04 18:09 19:54
Beytiköy 05:29 x x x x 18:14 x
İlkkurşun 05:36 07:25 09:50 11:45 15:15 18:21 20:05
Doyranlı 05:42 x x 11:51 x 18:27 x
Derebaşı 05:46 x x 11:55 x 18:31 x
Pınarlı Durağı 05:51 07:38 10:03 x x 18:36 x
Çatal 05:56 07:44 10:08 12:04 15:32 18:42 20:22
Yakaköy 06:01 07:49 x 12:09 x 18:47 x
Bayındır MYO 06:04 07:52 10:15 x 15:39 18:50 x
Bayındır 06:09 08:00 10:21 12:14 15:45 18:57 20:32
Furunlu 06:14 08:05 10:26 12:19 15:50 19:02 x
Elifli 06:17 08:08 x 12:22 x 19:05 x
Karpuzlu 06:21 08:12 10:32 12:26 15:56 19:09 20:41
Arıkbaşı 06:28 08:19 10:39 12:33 16:03 19:16 20:48
Taşkesik 06:34 08:25 x 12:39 x 19:22 x
Gürgür 06:38 x x x x 19:26 x
Torbalı 06:50 08:37 10:54 12:51 16:18 19:39 21:04
Pancar 07:01 08:48 x x 16:27 19:49 x
Menderes 07:15 09:03 11:16 13:17 16:39 20:04 x
Adnanmenderes Havaalanı 07:20 09:09 11:22 13:22 16:44 20:09 21:32
Adnanmenderes Havaalanı - Ödemiş Tren Saatleri >

Ödemiş - Adnan Menderes Havalimanı Bölgesel Treni

Bu trenler Ödemiş > Adnan Menderes Havalimanı arasında her gün işlerler. Bu tren güzergahı üstünde bulunan tren istasyonları Ödemiş Şehir, Ödemiş Gar, Beytiköy, İlkkurşun, Doyranlı, Derebaşı, Pınarlı Durağı, Çatal, Yakaköy, Bayındır MYO, Bayındır, Furunlu, Elifli, Karpuzlu, Arıkbaşı, Taşkesik, Gürgür, Torbalı, Pancar, Menderes, Adnanmenderes Havaalanı'dır. Ödemiş Adnan Menderes Havalimanı tren seferleri, Ödemiş Adnan Menderes Havalimanı tren saatleri, tren bileti fiyatları. Ödemiş Adnan Menderes Havalimanı tren yolculuğu yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bayındır Adnan Menderes Havalimanı tren yolculuğu 1 saat 10 dakikadır.

Adnan Menderes Havalimanı Tren Seferleri >

İzmir Ödemiş Tren Saatleri >

İzmir Denizli Tren Saatleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ÖDEMİŞ İSTASYONU (ŞEHİR):
Tel: 0232 545 14 98 - (04.45 - 18.00)

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

Ödemiş Adnan Menderes Havalimanı Tren Bileti Fiyatları:

Ödemiş > Adnan Menderes Havalimanı Bölgesel Tren bilet fiyatı 16,5 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Ödemiş Adnan Menderes Havalimanı bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir Ödemiş tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.