İzmir - Denizli Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 6 Mayıs, 2024 19:28

İzmir > Denizli Tren Seferleri

 
Basmane > Denizli Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon
İzmir Denizli
185 TL
İzmir Denizli
185 TL
Güller Ekspres
190 TL
İzmir Denizli
185 TL
İzmir Denizli
185 TL
İzmir Denizli
185 TL
İzmir Denizli
185 TL
Göller Ekspres
190 TL
İzmir (Basmane) 07:05 08:30 10:40 12:30 14:15 16:40 18:40 23:05
Gaziemir 07:25 08:49 11:02 12:50 14:38 17:02 19:02 23:25
Adnan Menderes Havaalanı 07:31 08:56 11:08 12:55 14:43 17:08 19:08 23:31
Menderes 07:36 09:00 11:12 12:59 14:47 17:12 19:12
Pancar 07:50 09:12 13:11 15:03 17:27 19:27
Torbalı 08:02 09:22 11:38 13:21 15:16 17:38 19:39 00:02
Tepeköy 08:06 09:27 11:42 13:26 15:20 17:43 19:46 00:07
Sağlık 09:36 13:35 15:28 17:52 19:58
Selçuk 08:34 09:56 12:10 13:55 15:48 18:13 20:17 00:37
Çamlık 08:49 10:10 12:24 14:09 16:02 18:27 20:30 00:51
Ortaklar 09:14 10:32 12:43 14:28 16:21 18:47 20:48 01:10
Germencik 09:26 10:42 12:54 14:39 16:32 19:02 20:59 01:21
İncirliova 09:38 10:52 13:05 14:52 16:43 19:12 21:09 01:32
Aydın 09:52 11:04 13:16 15:03 16:55 19:23 21:20 01:43
İmamköy 01:50
Umurlu 10:04 11:17 13:29 15:16 17:07 19:35 21:32 01:57
Köşk 10:13 11:27 13:39 15:26 17:16 19:44 21:41 02:07
Karaali 11:35 17:24
Sultanhisar 10:24 11:40 13:50 15:37 17:29 19:54 21:51 02:17
Atça 10:31 11:48 13:58 15:44 17:35 20:01 21:57 02:24
İsabeyli 10:37 11:54 15:50 17:41 20:07 22:03
Nazilli 10:46 12:01 14:11 15:57 17:48 20:14 22:10 02:35
Kuyucak 10:58 12:12 14:22 16:09 18:00 20:25 22:21 02:47
Pamukören 11:05 12:19 16:16 18:08 20:32 22:28
Horsunlu 11:12 12:24 14:34 16:22 18:14 20:37 22:33 02:58
Buharkent 11:24 12:36 14:46 16:35 18:28 20:49 22:45 03:11
Sarayköy 11:38 12:51 15:01 16:51 18:45 21:03 22:59 03:26
Goncalı 11:55 13:08 15:18 17:08 19:02 21:19 23:15 03:43
Denizli 12:06 13:19 15:29 17:19 19:13 21:30 23:26 03:54
8. Tren Göller Ekspresi trenidir.
< Denizli - İzmir Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 
izmir denizli tren saatleri

İzmir - Denizli Güzergahı Bölgesel Treni

Bu trenler İzmir > Aydın > Denizli arasında her gün işlerler. İzmir Denizli tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

İzmir Denizli Treni Durakları; İzmir (Basmane) Gar, Gaziemir, Adnan Menderes Havaalanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Tepeköy, Sağlık, Selçuk, Çamlık, Ortaklar, Germencik, İncirliova, Aydın, Umurlu, Köşk, Sultanhisar, Atça, İsabeyli, Nazilli, Kuyucak, Pamukören, Horsunlu, Buharkent, Sarayköy, Goncalı, Denizli Gar güzergahlarında hizmet vermektedir.

İzmir Denizli Tren Yolculuğu Kaç Saat?

İzmir Denizli tren yolculuğu yaklaşık 5 saat sürmektedir.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

İzmir Denizli Treni, bilet satışı yapılan tren istasyonları, bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE TREN İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

SELÇUK TREN İSTASYONU:
Tel: 0232 892 60 06 - (06.00 - 21.00)

AYDIN TREN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ TREN İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

DENİZLİ TREN İSTASYONU:
Tel: 0258 268 28 31 - (06.00 - 18.00)

İzmir Denizli Tren Bilet Fiyatları:

İzmir > Denizli treni tam bilet fiyatı 185 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli İzmir Denizli tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. TCDD Bölgesel Tren Seferlerine online bilet satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.