İzmir - Afyon - İzmir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak, 2022 16:21

 
İzmir > Afyon Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
İzmir (Basmane) 19:55
Çiğli 20:20
Menemen 20:41
Emiralem 20:54
Ayvacık 21:06
Muradiye 21:19
Manisa 21:31
Turgutlu 22:00
Urganlı 22:11
Ahmetli 22:21
Salihli 22:37
Kavaklıdere 22:57
Alaşehir 23:16
Konaklar 23:38
Güneyköy 00:17
Eşme 00:31
İnay 01:10
Uşak 01:48
Banaz 02:29
Oturak 02:47
Dumlupınar 03:09
Yıldırımkemal 03:25
Afyon A.Çetinkaya 04:17
Konya Mavi Treni (İzmir - Afyon) Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 
Afyon > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Afyon A.Çetinkaya 23:06
Yıldırımkemal 00:03
Dumlupınar 00:18
Oturak 00:33
Banaz 00:50
Nohutova 01:06
Uşak 01:41
İnay 02:11
Ahmetler 02:30
Eşme 02:56
Güneyköy 03:13
Km.205+251 03:18
Km.199+510 03:35
Km.189+320 03:48
Konaklar 03:53
Alaşehir 04:11
Kavaklıdere 04:26
Salihli 04:44
Ahmetli 05:00
Urganlı 05:10
Turgutlu 05:22
Manisa 05:56
Muradiye 06:08
Menemen 06:42
Çiğli 07:00
İzmir (Basmane) 07:26
Konya Mavi Treni (Afyon - İzmir) Tren Saatleri >

İzmir - Afyon - İzmir Bölgesel Treni Hakkında

Bu trenler İzmir > Manisa > Uşak > Afyon Ali Çetinkaya, Afyon Ali Çetinkaya > Uşak > Manisa > İzmir arasında her gün işlerler. Durakları; İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Emiralem, Ayvacık, Muradiye, Manisa, Turgutlu, Urganlı, Ahmetli, Salihli, Kavaklıdere, Alaşehir, Konaklar, Güneyköy, Eşme, İnay, Uşak, Banaz, Oturak, Dumlupınar, Yıldırımkemal, Afyon A.Çetinkaya'dır. İzmir - Afyon - İzmir tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. İzmir (Basmane) - Afyon tren yolculuğu yaklaşık 8 saat 15 dakika, İzmir (Basmane) - Manisa tren yolculuğu ise yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir. İzmir - Uşak tren yolculuğu 5 saat 40 dakikadır.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

Eskişehir - Afyon Tren Seferleri >

Konya - Afyon Tren Seferleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

AFYON TREN İSTASYONU:
Tel: 0272 213 79 19 / (24 SAAT AÇIK)

İzmir - Afyon Tren Bileti Fiyatları:

İzmir > Afyon (Konya Mavi Treni) bilet fiyatı 53 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Afyon İzmir Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir aydın Afyon tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.