İzmir - Uşak Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık, 2023 18:27

 
İzmir > Uşak Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Bölgesel Tren
175 TL
Bölgesel Tren
175 TL
Konya Mavi
165 TL
İzmir (Basmane) 07:30 15:15 20:05
Çiğli 07:56 15:44 20:32
Menemen 08:18 16:03 20:49
Emiralem 08:29 16:12
Muradiye 08:49 16:31 21:22
Horozköy 08:58 16:40
Manisa 09:06 16:51 21:40
Çobanisa 09:21 17:06
Turgutlu 09:36 17:20 22:08
Urganlı 09:48 17:31 22:19
Ahmetli 09:56 17:40 22:29
Yaraşlı 10:00 17:44
Sart 10:05 17:49
Salihli 10:13 17:58 22:44
Gümüşçayı 10:18 18:03
Kabazlı 10:23 18:08
Yeşilkavak 10:27 18:12
Köseali 10:31 18:16
Kavaklıdere 10:37 18:22 23:03
Yeniköy D 10:41 18:26
Piyadeler 10:46 18:31
Akkeçili Durağı 10:51 18:36
Alaşehir 10:57 18:44 23:23
Killik 11:06 18:53
Gümüşçay Durağı 11:10 18:57
Ceber Kamara 11:14 19:01
Konaklar 11:19 19:06 23:47
İsmailbey 11:29 19:16
Davutlarköyü 11:41 19:28
Güneyköy 11:48 19:35
Armutlu Durağı 11:54 19:41
Eşme 12:03 19:50 00:41
Ahmetler 12:21 20:08
İnay 12:39 20:26 01:23
Uşak 13:07 20:54 01:54
< Uşak - İzmir Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 
izmir uşak tren saatleri

İzmir - Uşak Güzergahı Bölgesel Treni

Bu trenler İzmir (Basmane) > Manisa > Uşak arasında her gün işlerler. İzmir Uşak tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

İzmir Uşak Treni Durakları; İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Emiralem, Ayvacık, Muradiye, Horozköy, Manisa, Çobanisa, Turgutlu, Urganlı, Ahmetli, Yaraşlı, Sart, Salihli, Gümüşçayı, Kabazlı, Yeşilkavak, Köseali, Kavaklıdere, Yeniköy, Piyadeler, Akkeçili Durağı, Alaşehir, Killik, Gümüşçay Durağı, Ceber Kamara, Konaklar, İsmailbey, Türkmentepe, Davutlarköyü, Güneyköy, Armutlu Durağı, Eşme, Ahmetler, İnay, Ovaköy, Uşak güzergahlarında her gün hizmet vermektedir.

İzmir Uşak Tren Yolculuğu Kaç Saat?

İzmir Uşak tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 50 dakika sürmektedir.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

İzmir Uşak Treni, bilet satışı yapılan tren istasyonları, bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

UŞAK İSTASYONU:
Tel: 0276 216 60 73
09.00 - 12.00 / 13.00 - 17.00 (Salı Hariç)

İzmir Uşak Tren Bilet Fiyatları:

İzmir > Uşak Bölgesel Treni tam bilet fiyatı 175 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Bamane Uşak tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.