İzmir - Manisa - İzmir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak, 2022 16:13

 
İzmir > Manisa Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren
İzmir (Basmane) 07:40 10:55 15:05
Çiğli 08:09 11:21 15:33
Menemen 08:33 11:40 15:53
Emiralem 08:42 11:49 16:02
Ayvacık 08:54 X X
Muradiye 09:07 12:09 16:23
Horozköy 09:14 12:16 16:30
Manisa 09:24 12:27 16:42
Konya Mavi Tren (İzmir - Manisa) Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 
Manisa > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren
Manisa 07:20 10:27 20:41
Horozköy 07:25 10:32 20:46
Muradiye 07:32 10:42 20:53
Ayvacık 07:46 X 21:07
Emiralem 07:55 11:03 21:15
Menemen 08:16 11:18 21:30
Çiğli 08:34 11:36 21:47
İzmir (Basmane) 09:01 12:02 22:14
Konya Mavi Tren (Manisa - İzmir) Tren Saatleri >

İzmir - Manisa - İzmir Bölgesel Treni Hakkında

Bu trenler İzmir > Manisa, Manisa > İzmir arasında her gün işlerler. İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Emiralem, Muradiye, Horozköy, Manisa tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. İzmir (Basmane) Manisa tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

İzmir - Manisa - Alaşehir Tren Seferleri >

İzmir - Manisa - Uşak Tren Seferleri >

Manisa - Alaşehir Tren Seferleri >

Manisa - Uşak Tren Seferleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

MANİSA İSTASYONU:
Tel: 0236 231 16 96 - (07.00 - 23.00)

TURGUTLU İSTASYONU:
Tel: 0236 313 10 46 - (06.00 - 20.30)

ALAŞEHİR İSTASYONU:
Tel: 0236 653 11 14 - (04.45 - 19.30)

İzmir Manisa Tren Bileti Fiyatları:

İzmir > Manisa Bölgesel treni tam bilet fiyatı 11,5 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Basmane Manisa tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir Manisa tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.