İzmir - Nazilli - İzmir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 1 Mayıs, 2022 15:18

 
İzmir > Nazilli Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren
İzmir (Basmane) 07:10 10:45 12:30 13:10 16:45
Gaziemir 07:26 11:03 12:51 13:28 17:03
Adnanmenderes Havaalanı 07:32 11:08 12:56 13:33 17:09
Menderes 07:38 11:14 13:02 13:39 17:15
Pancar 07:51 11:26 13:14 13:52 17:27
Torbalı 08:03 11:37 13:24 14:03 17:37
Tepeköy 08:07 11:41 13:28 14:08 17:43
Sağlık x x x x x
Selçuk 08:34 12:08 13:55 14:37 18:15
Çamlık 08:49 12:21 14:09 14:51 18:28
Ortaklar 09:08 12:40 14:28 15:10 18:53
Germencik 09:18 12:50 14:38 15:22 19:08
İncirliova 09:28 13:00 14:48 15:32 19:18
Aydın 09:39 13:15 15:03 15:45 19:29
İmamköy 09:46 x x x x
Umurlu 09:52 13:27 15:15 15:57 19:41
Köşk 10:01 13:36 15:24 16:06 19:50
Karaali x 13:44 15:32 16:14 x
Sultanhisar 10:12 13:48 15:36 16:19 20:00
Atça 10:18 13:54 15:42 16:25 20:07
İsabeyli 10:24 14:00 15:48 16:31 x
Nazilli 10:31 14:11 16:00 16:36 20:18
Göller Ekspresi (İzmir - Nazilli) Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 
Nazilli > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren
Nazilli 07:07 09:52 12:21 14:09 17:55
İsabeyli 07:13 x 12:27 14:15 18:01
Atça 07:19 10:03 12:33 14:21 18:09
Sultanhisar 07:25 10:11 12:39 14:27 18:15
Karaali x x 12:43 14:31 x
Köşk 07:35 10:21 12:51 14:39 18:25
Umurlu 07:46 10:30 13:00 14:48 18:34
Aydın 07:59 10:43 13:14 15:01 18:47
İncirliova 08:09 10:53 13:24 15:11 18:57
Germencik 08:19 11:03 13:35 15:21 19:07
Ortaklar 08:30 11:14 13:46 15:31 19:18
Çamlık 08:48 11:32 14:08 15:50 19:36
Selçuk 09:01 11:46 14:22 16:04 19:49
Sağlık x x x x x
Tepeköy 09:34 12:13 14:50 16:31 20:16
Torbalı 09:41 12:18 14:54 16:35 20:20
Pancar 09:51 12:27 15:04 16:44 20:29
Menderes 10:05 12:40 15:18 16:57 20:41
Adnanmenderes Havaalanı 10:10 12:45 15:23 17:02 20:46
Gaziemir 10:16 12:52 15:28 17:07 20:52
İzmir (Basmane) 10:35 13:09 15:45 17:26 21:09
Göller Ekspresi (Nazilli - İzmir) Tren Saatleri >

İzmir - Nazilli - İzmir Bölgesel Treni Hakkında

Bu trenler İzmir > Aydın > Nazilli, Nazilli > Aydın > İzmir arasında her gün işlerler. İzmir (Basmane), Gaziemir, Adnan Menderes Havaalimanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Tepeköy, Selçuk, Çamlık, Ortaklar, Germencik, İncirliova, Aydın, Umurlu, Köşk, Karaali, Sultanhisar, Atça, İsabeyli, Nazilli tren seferleri, Aydın Adnan Menderes Havalimanı tren saatleri, Nazilli Adnan Menderes Havalimanı tren saatleri, tren bileti fiyatları. İzmir (Basmane) Nazilli tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 15 dakika, İzmir (Basmane) Aydın tren yolculuğu ise yaklaşık 2 saat 25 dakika sürmektedir. İzmir Selçuk tren yolculuğu 1 saat 20 dakikadır. Aydın Adnan Menderes Havalimanı arası tren yolculuğu yaklaşık 2 saat sürmektedir. Nazilli Adnan Menderes Havalimanı arası tren yolculuğu ise yaklaşık 2 saat 50 dakika sürmektedir.

İzmir - Aydın Tren Seferleri >

Aydın - İzmir Tren Seferleri >

Nazilli - Aydın Tren Seferleri >

Aydın - Nazilli Tren Seferleri >

Aydın - Adnanmenderes Havaalanı Tren Seferleri >

Nazilli - Adnanmenderes Havaalanı Tren Seferleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

SELÇUK İSTASYONU:
Tel: 0232 892 60 06 - (06.00 - 21.00)

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

İzmir Nazilli Tren Bileti Fiyatları:

İzmir > Nazilli Bölgesel Tren bilet fiyatı 38 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli İzmir Nazilli Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir aydın nazilli tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.