İzmir - Nazilli Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat, 2024 13:53

 
İzmir > Nazilli Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon İzmir Denizli
125 TL
İzmir Denizli
125 TL
Güller Eskpresi
125 TL
İzmir Denizli
125 TL
İzmir Nazilli
125 TL
İzmir Basmane 07:05 08:30 10:40 12:30 13:03
Gaziemir 07:25 08:49 11:02 12:50 13:26
Adnan Menderes Havaalanı 07:31 08:56 11:08 12:55 13:32
Menderes 07:36 09:00 11:12 12:59 13:36
Pancar 07:50 09:12 11:27 13:11 13:51
Torbalı 08:02 09:22 11:38 13:21 14:03
Tepeköy 08:06 09:27 11:42 13:26 14:08
Sağlık 08:14 09:36 11:50 13:35 14:17
Selçuk 08:34 09:56 12:10 13:55 14:37
Çamlık 08:49 10:10 12:24 14:09 14:51
Ortaklar 09:14 10:32 12:43 14:28 15:12
Germencik 09:26 10:42 12:54 14:39 15:23
İncirliova 09:38 10:52 13:05 14:52 15:34
Aydın 09:52 11:04 13:16 15:03 15:46
İmamköy
Umurlu 10:04 11:17 13:29 15:16 15:59
Köşk 10:13 11:27 13:39 15:26 16:09
Karaali 11:35 16:17
Sultanhisar 10:24 11:40 13:50 15:37 16:23
Atça 10:31 11:48 13:58 15:44 16:29
İsabeyli 10:37 11:54 15:50 16:35
Nazilli 10:42 11:59 14:07 15:55 16:40
< Nazilli - İzmir Tren Saatleri
 
İzmir > Nazilli Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon İzmir Denizli
125 TL
İzmir Denizli
125 TL
İzmir Denizli
125 TL
Göller Ekspresi
125 TL
İzmir Basmane 16:40 14:15 18:40 23:05
Gaziemir 17:02 14:38 19:02 23:25
Adnan Menderes Havaalanı 17:08 14:43 19:08 23:31
Menderes 17:12 14:47 19:12
Pancar 17:27 15:03 19:27
Torbalı 17:38 15:16 19:39 00:02
Tepeköy 17:43 15:20 19:46 00:07
Sağlık 17:52 15:28 19:58
Selçuk 18:13 15:48 20:17 00:37
Çamlık 18:27 16:02 20:30 00:51
Ortaklar 18:47 16:21 20:48 01:10
Germencik 19:02 16:32 20:59 01:21
İncirliova 19:12 16:43 21:09 01:32
Aydın 19:23 16:55 21:20 01:43
İmamköy 01:50
Umurlu 19:35 17:07 21:32 01:57
Köşk 19:44 17:16 21:41 02:07
Karaali 17:24
Sultanhisar 19:54 17:29 21:51 02:17
Atça 20:01 17:35 21:57 02:24
İsabeyli 20:07 17:41 22:03
Nazilli 20:12 17:46 22:08 02:33
< Nazilli - İzmir Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

İzmir - Nazilli Güzergahı Bölgesel Treni

Bu trenler İzmir > Aydın > Nazilli arasında her gün işlerler. İzmir Nazilli tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

İzmir Nazilli Treni Durakları; İzmir (Basmane) Gar, Gaziemir, Adnan Menderes Havaalimanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Tepeköy, Selçuk, Çamlık, Ortaklar, Germencik, İncirliova, Aydın, Umurlu, Köşk, Karaali, Sultanhisar, Atça, İsabeyli, Nazilli Gar güzergahlarında hizmet vermektedir.

İzmir Nazilli Tren Yolculuğu Kaç Saat?

İzmir Nazilli tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 25 dakika sürmektedir.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

İzmir Nazilli Treni, bilet satışı yapılan tren istasyonları, bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

SELÇUK İSTASYONU:
Tel: 0232 892 60 06 - (06.00 - 21.00)

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

İzmir Nazilli Tren Bileti Fiyatları:

İzmir > Nazilli Bölgesel Tren bilet fiyatı 87 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli İzmir Nazilli Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. TCDD Bölgesel Tren Seferlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir aydın nazilli tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.