Avcılar Bostancı Vapur Seferleri

Şehir Hatları Avcılar - Bostancı Vapur Saatleri 2024 Yaz Tarifesi

Avcılar, Bostancı Vapur Saatleri (Her Gün)

 
avcılar bostancı vapur saatleri
Şehir Hatları Avcılar > Bostancı Gemi Saatleri 2024 Yaz Tarifesi
* Pazar ve Resmi Tatil Günleri Yapılmaz.
Bilgi: Avcılar ve Bostancı İDO İskelelerinden, Deniz Otobüsü ile yapılır.

Sponsorlu Bağlantılar

 
İstanbul Boğaz Hatları Güzergahı
Boğaz Hatları Güzergah Haritası

Kadıköy Kabataş Hattı Ücret Tarifeleri

Şehir Hatları Ücret Tarifeleri
Merkez Hatlar İstanbul Kart
Tam Öğrenci İndirimli
Avcılar - Bostancı 58,50 TL 28,50 TL 41,75 TL
Avcılar - Bakırköy - Kadıköy 52,25 TL 25,50 TL 37,50 TL
Haliç Hattı

Boğaz Hattı
29,46 TL 14,41 TL 21,13 TL
3 iskeleden fazla uğramalı
(Adalar Hariç)
29,46 TL 14,41 TL 21,13 TL

Avcılar - Bostancı - Avcılar Vapur Seferleri Hakkında

İstanbul şehir hatları tarafından Avcılar-Bostancı güzergahında gerçekleştirilen vapur seferleri günde 20 kez olarak düzenlenmiş olup bir seferin süresi 45 dakikadır. 58,50 TL olarak ücret bedeli ile Avcılar-Bostancı hattında vapuru ile ulaşım sağlanmaktadır. Karşılıklı olarak Bostancı-Avcılar güzergahında da vapur seferleri bulunmaktadır. Şunu da belirtelim ulaşım Avcılar ve Bostancı İDO iskelelerinden, Deniz Otobüsü ile sağlanmaktadır. Avcılar’dan ilk sefer 07.10 son sefer 19.10 saatleri arasında olmak üzere her gün Bostancı’ya denizyolu ulaşımı yapılmaktadır.

Avcılar iskelesine taksi, metro, minibüs ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. Bostancı iskelesine de aynı şekilde taksi, metro, dolmuş ve İETT ile ulaşım mümkündür. 2024 yılı şehir hatları vapur seferleri yaz tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Avcılar-Bostancı güzergahında karşılıklı seferler yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran, 2024 16:15

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.