Adıyaman Ordu Otobüs Bileti

Adıyaman Ordu Otobüs Bileti Ara

Adıyaman Ordu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1100,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1100,00 TL
Yolculuk Süresi 15 Saat 05 Dakika
Güzergah Uzunluğu 580 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Gülaras Turizm
Popüler Otobüs Firması Öz Gülaras Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D855
 

Adıyaman Ordu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Adıyaman Ordu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1100 TL ile 1100 TL arasında değişmektedir. Güncel Adıyaman - Ordu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Adıyaman Ordu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Adıyaman Ordu Popüler Otobüs Biletleri

Adıyaman - Ordu Otobüs Seferi Hakkında

Adıyaman Ordu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Adıyaman Ordu arasında günde 3 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Adıyaman Ordu otobüs yolculuğu ortalama 15 saat 05 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Adıyaman Otogarı, Besni Otogarı, Gölbaşı Otogarı, Malatya Otogarı, Sivas Otogarı, Tokat Otogarı, Samsun Otogarı ve Ordu Otogarıdır. Adıyaman’ın dağlık bölgelerinde kara iklimi özellikleri, kışları kar yağışlı, yazları sıcak ve kurak, alçak bölgelerinde ise kışlar ılık, yazlar kurak ve sıcak geçmektedir. Ordu'da ise yaz mevsimi ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar ise uzun, soğuk ve bulutlu seyreder. Yıl içinde sıcaklık dereceleri +5°C ila +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Adıyaman’dan Ordu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Adıyaman Ordu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Kendiniz için keyif alacağınız bir seyahat planlayıp ilk fırsatta Ordu'ya gitmelisiniz. Teleferiğe binmeli Boztepe'den şehir manzarasının tadını çıkarmalı ya da Yason Burnu'na gidip Karadeniz'in ufuğa kadar uzanan derin maviliğini görmeli Yason kilisesini ve deniz fenerini ziyaret etmelisiniz. Yine hafta sonları bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Adıyaman Ordu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Adıyaman Ordu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Adıyaman Seyahat Yazıları

Ordu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Adıyaman Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ordu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Adıyaman Ordu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Adıyaman Ordu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Adıyaman Otogarı ve Ordu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Adıyaman Ordu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Adıyaman Ordu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Adıyaman Ordu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Adıyaman Ordu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Adıyaman Ordu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Adıyaman Ordu Adıyaman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Adıyaman Ordu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Adıyaman Faydalı Linkler

Ordu Faydalı Linkler