Antalya Ordu Otobüs Bileti

Antalya Ordu Otobüs Bileti Ara

Antalya Ordu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 800,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1080,00 TL
Yolculuk Süresi 17 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1048 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Nuhoğlu Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D715 üzerinden
 

Antalya Ordu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Ordu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 800 TL ile 1080 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Ordu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Ordu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Ordu Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Ordu Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Ordu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Ordu arasında günde 9 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Ordu otobüs yolculuğu ortalama 17 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı, Çorum Otogarı, Samsun Otogarı ve Ordu Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Ordu'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu seyreder. Yıl boyu ısı ortalaması +5°C ila +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Ordu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Ordu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Boztepe, Ordu Teleferik, Ulugöl Tabiat Parkı, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Çambaşı Kayak Merkezi... Ordu ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Antalya Ordu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Ordu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Ordu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ordu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Ordu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Ordu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Ordu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Ordu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Ordu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Ordu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Ordu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Ordu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Ordu Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Ordu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Ordu Faydalı Linkler