Aksaray Ordu Otobüs Bileti

Aksaray Ordu Otobüs Bileti Ara

Aksaray Ordu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 799,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 800,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 642 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D010/E70 üzerinden
 

Aksaray Ordu Otobüs Bileti Ne Kadar?

Aksaray Ordu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 799 TL ile 800 TL arasında değişmektedir. Güncel Aksaray - Ordu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Aksaray Ordu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Aksaray Ordu Popüler Otobüs Biletleri

Aksaray - Ordu Otobüs Seferi Hakkında

Aksaray Ordu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Aksaray Ordu arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Aksaray Ordu otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Aksaray Otogarı, Nevşehir Otogarı, Kayseri Otogarı, Yozgat Otogarı, Çorum Otogarı, Samsun Otogarı ve Ordu Otogarıdır. Aksaray’da karasal iklimin özellikleri görülür, yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve yağışlı geçer. Ordu'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu seyreder. Yıl boyu ısı ortalaması +5°C ila +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Aksaray’dan Ordu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Aksaray Ordu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Boztepe, Ordu Teleferik, Ulugöl Tabiat Parkı, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Çambaşı Kayak Merkezi… Ordu'da gezilip görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Aksaray Ordu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Aksaray Ordu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.

 
 

Aksaray Seyahat Yazıları

Ordu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Aksaray Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aksaray Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ordu Varışlı Otobüs Seferleri

 

Aksaray Ordu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Aksaray Ordu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Aksaray Otogarı ve Ordu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Aksaray Ordu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Aksaray Ordu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Aksaray Ordu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Aksaray Ordu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Aksaray Ordu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Aksaray Ordu Aksaray güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Aksaray Ordu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Aksaray Faydalı Linkler

Ordu Faydalı Linkler