İstanbul Ordu Otobüs Bileti

İstanbul Ordu Otobüs Bileti Ara

İstanbul Ordu Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 250,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 500,00 TL
Yolculuk Süresi 13 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 854 km
En Ucuz Otobüs Firması Lüks Gümüşhane
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E-80
 

İstanbul Ordu Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Ordu arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 250 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Ordu otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Ordu otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Ordu Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Ordu Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Ordu otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Ordu arasında günde 175 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Ordu otobüs yolculuğu ortalama 13 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Ataşehir Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı, Samsun Otogarı, Fatsa Otogarı ve Ordu Otogarıdır. İstanbul'da Marmara Bölgesi iklimi özelleri görülür, gün içinde hava değişebilmektedir, güne güneşli başlarken, akşam yağmurlu olabilir. Ordu ili Karadeniz bölgesinde olsa da Karasal iklim gibi kar yağışları görülür, yaz ayları sıcak, kış ayları soğuk ve kar yağışlıdır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Ordu’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Ordu güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Üniversite açılma ve kapanma zamanları seferlerde yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Ordu otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Ordu seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Ordu Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ordu Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Ordu Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Ordu arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Ordu Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Ordu otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Ordu otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Ordu Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Ordu arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Ordu otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Ordu İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Ordu otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Ordu Faydalı Linkler