Aksaray Edirne Otobüs Bileti

Aksaray Edirne Otobüs Bileti Ara

Aksaray Edirne Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 600,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 680,00 TL
Yolculuk Süresi 14 Saat 00 Dakika
Güzergah Uzunluğu 902 km
En Ucuz Otobüs Firması Astor Seyahat
Popüler Otobüs Firması Astor Seyahat
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Anadolu Otoyolu/O-4/E80 üzerinden
 

Aksaray Edirne Otobüs Bileti Ne Kadar?

Aksaray Edirne arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 600 TL ile 680 TL arasında değişmektedir. Güncel Aksaray - Edirne otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Aksaray Edirne otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Aksaray Edirne Popüler Otobüs Biletleri

Aksaray - Edirne Otobüs Seferi Hakkında

Aksaray Edirne otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Aksaray Edirne arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Aksaray Edirne otobüs yolculuğu ortalama 14 saat 00 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Aksaray Otogarı, Ankara Otogarı, Sakarya Otogarı, Kocaeli Otogarı, İstanbul Esenler Otogarı, Çorlu Otogarı ve Edirne Otogarıdır. Aksaray’da karasal iklimin özellikleri görülür, yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve yağışlı geçer. Edirne'de ise ılık ve yağışlı iklim görülürken kimi zaman Karadeniz iklimi etkileri de yaşanmaktadır. Yıl boyunca ısı ortalaması +13,5°C civarındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Aksaray’dan Edirne’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Aksaray Edirne güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Edirne ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Enez Kalesi, Bayezid Köprüsü, Edirne Büyük Sinagogu, Selimiye Camii, Üç Şerefeli Cami ve Karaağaç Tren Garı'dır. Aksaray Edirne otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Aksaray Edirne seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.

 
 

Aksaray Seyahat Yazıları

Edirne Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Aksaray Edirne Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aksaray Kalkışlı Otobüs Seferleri

Edirne Varışlı Otobüs Seferleri

 

Aksaray Edirne Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Aksaray Edirne arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Aksaray Otogarı ve Edirne Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Aksaray Edirne otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Aksaray Edirne otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Aksaray Edirne Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Aksaray Edirne arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Aksaray Edirne otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Aksaray Edirne Aksaray güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Aksaray Edirne otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Aksaray Faydalı Linkler

Edirne Faydalı Linkler