İzmir Edirne Otobüs Bileti

İzmir Edirne Otobüs Bileti Ara

İzmir Edirne Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 700,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1100,00 TL
Yolculuk Süresi 10 Saat 08 Dakika
Güzergah Uzunluğu 525 km
En Ucuz Otobüs Firması Soma Seyahat
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 ve E80 üzerinden
 

İzmir Edirne Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Edirne arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 700 TL ile 1100 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Edirne otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Edirne otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Edirne Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Edirne Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Edirne otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Edirne arasında günde 15 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Edirne otobüs yolculuğu ortalama 10 saat 08 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Manisa Otogarı, Ayvalık Otogarı, Burhaniye Otogarı, Edremit Otogarı, Akçay Otogarı, Altınoluk Otogarı, Çanakkale Otogarı, Gelibolu Otogarı ve Edirne Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Edirne'de ise karasal iklim görülür. Genellikle ılık ve yağışlı hava koşulları görülürken bazen de Karadeniz iklimi etkileri yaşanmaktadır. Yıl içi sıcaklık ortalaması +13,5°C civarındadır.Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Edirne’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Edirne güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Edirne yaz kış ziyaret edebileceğiniz popüler yerleri ile Trakya Bölgesinin en iyi gezi rotalarından biridir. Gerek tarihi yerleri, camileri gerekse tabiat güzellikleri ile Edirne sizi kültür şehri olarak karşılar. İzmir Edirne otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Edirne seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Edirne Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Edirne Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Edirne Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Edirne Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Edirne arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Edirne Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Edirne otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Edirne otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Edirne Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Edirne arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Edirne otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Edirne İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Edirne otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Edirne Faydalı Linkler