Antalya Edirne Otobüs Bileti

Antalya Edirne Otobüs Bileti Ara

Antalya Edirne Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 900,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1000,00 TL
Yolculuk Süresi 16 Saat 30 dakika
Güzergah Uzunluğu 922 km
En Ucuz Otobüs Firması Buzlu Turizm
Popüler Otobüs Firması Buzlu Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650/E80 üzerinden
 

Antalya Edirne Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Edirne arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 900 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Edirne otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Edirne otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Edirne Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Edirne Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Edirne otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Edirne arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Edirne otobüs yolculuğu ortalama 16 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Bucak Otogarı, Burdur Otogarı, Sandıklı Otogarı, Afyon Otogarı, Kütahya Otogarı, Eskişehir Otogarı, Bilecik Otogarı, Adapazarı Otogarı, İzmit Otogarı, Gebze Otogarı, Alibeyköy Otogarı, Esenler Otogarı, Çorlu Otogarı ve Edirne Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Edirne'de ise ılık ve yağışlı iklim görülürken kimi zaman Karadeniz iklimi etkileri de yaşanmaktadır. Yıl boyunca ısı ortalaması +13,5°C civarındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Edirne’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Edirne güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Edirne deyince mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Enez Kalesi, Bayezid Köprüsü, Edirne Büyük Sinagogu, Selimiye Camii, Üç Şerefeli Cami ve Karaağaç Tren Garı'dır. Antalya Edirne otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Edirne seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Edirne Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Edirne Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Edirne Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Edirne Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Edirne arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Edirne Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Edirne otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Edirne otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Edirne Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Edirne arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Edirne otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Edirne Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Edirne otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Edirne Faydalı Linkler