Ankara Edirne Otobüs Bileti

Ankara Edirne Otobüs Bileti Ara

Ankara Edirne Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 400,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 750,00 TL
Yolculuk Süresi 9 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 700 km
En Ucuz Otobüs Firması Has Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Anadolu Otoyolu/O-4 ve E80 üzerinden
 

Ankara Edirne Otobüs Bileti Ne Kadar?

Ankara Edirne arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 400 TL ile 750 TL arasında değişmektedir. Güncel Ankara - Edirne otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Ankara Edirne otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Ankara Edirne Popüler Otobüs Biletleri

Ankara - Edirne Otobüs Seferi Hakkında

Ankara Edirne otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Ankara Edirne arasında günde 13 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Ankara Edirne otobüs yolculuğu ortalama 10 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Ankara AŞTİ Otogarı, Samandıra Otogarı, Alibeyköy Otogarı, Esenler Otogarı ve Edirne Otogarıdır. Ankara’da İç Anadolu Bölgesi karasal iklimi, yazları ılık, kışları soğuk ve kar yağışlı hava şartları görülmektedir. Edirne'de ise yazları Akdeniz iklimi benzeri bol yağışlı ve ılık bir hava görülürken, kışları sert karasal iklim görülmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Ankara’dan Edirne’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Ankara Edirne güzergahında 12 ay yoğunluk yaşanmaktadır. Yine üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında, hafta sonları ve resmi tatil günlerinde bu güzergaha talep çoğalmaktadır. Ankara Edirne otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Ankara Edirne seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Ankara Seyahat Yazıları

Edirne Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Edirne Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ankara Kalkışlı Otobüs Seferleri

Edirne Varışlı Otobüs Seferleri

 

Ankara Edirne Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Ankara Edirne arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Ankara Aşti Otogarı ve Edirne Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Ankara Edirne otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Ankara Edirne otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Ankara Edirne Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Ankara Edirne arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Ankara Edirne otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Ankara Edirne Ankara güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Ankara Edirne otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Ankara Faydalı Linkler

Edirne Faydalı Linkler