Aksaray Kars Otobüs Bileti

Aksaray Kars Ucuz Otobüs Bileti Ara

Aksaray Kars Otobüs Bileti Ne Kadar?

Aksaray Kars arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 390 TL ile 400 TL arasında değişmektedir. Güncel Aksaray - Kars otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Aksaray Kars otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Aksaray Kars Otobüs Seferleri Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 390,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 400,00 TL
Yolculuk Süresi 14 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1001 km (Aksaray Otogarı-Kars Otogarı)
En Uygun Fiyatlı Firma Bizim Iğdır Seyahat
En Çok Sefer Yapan Firma Bizim Iğdır Seyahat
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Amasya - Erzurum Yolu üzerinden

Aksaray Kars Popüler Otobüs Biletleri

Aksaray - Kars Otobüs Seferi Hakkında

Aksaray Kars otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Aksaray Kars arasında günde 6 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Aksaray Kars otobüs yolculuğu ortalama 14 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Aksaray Otogarı, Nevşehir Otogarı, Kayseri Otogarı, Sivas Otogarı, Erzincan Otogarı, Erzurum Otogarı ve Kars Otogarıdır. Aksaray’da karasal iklimin özellikleri görülür, yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve yağışlı geçer. Kars'ta ise yüksek yayla iklimi hakimdir. Kış mevsimi uzun ve sert, yazlar ise ılıman hatta serince geçen bir iklimi vardır. Yıl boyu ısı ortalamaları -15°C ile +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Aksaray’dan Kars’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Aksaray Kars güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Ani Antik Kenti, Sarıkamış Kış Turizm Merkezi, Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi, Kars Kalesi, Ani Katedrali, Havariler Müzesi.. gibi birçok gezilecek görülecek yeri bulunan Kars ilini seyahat listenize ilk fırsatta dahil etmenizi tavsiye ederiz. Aksaray Kars otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Aksaray Kars seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.

 
 

Aksaray Seyahat Yazıları

Kars Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Aksaray Kars Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aksaray Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kars Varışlı Otobüs Seferleri

 

Aksaray Kars Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Aksaray Kars arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Aksaray Otogarı ve Kars Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Aksaray Kars otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Aksaray Kars otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Aksaray Kars Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Aksaray Kars arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Aksaray Kars otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Aksaray Kars Aksaray güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Aksaray Kars otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Aksaray Faydalı Linkler

Kars Faydalı Linkler