Balıkesir Kars Otobüs Bileti

Balıkesir Kars Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Kars Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1000,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1100,00 TL
Yolculuk Süresi 25 Saat 45 dakika
Güzergah Uzunluğu 1591 km
En Ucuz Otobüs Firması Aras Seyahat
Popüler Otobüs Firması Aras Seyahat
Mola Durakları 6 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D100/E80
 

Balıkesir Kars Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Kars arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1000 TL ile 1100 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Kars otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Kars otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Kars Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Kars Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Kars otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Kars arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Kars otobüs yolculuğu ortalama 25 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Eskişehir Otogarı, Kayseri Otogarı, Sivas Otogarı, Erzincan Otogarı, Erzurum Otogarı ve Kars Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Kars'ta ise yüksek yayla iklimi hakimdir. Kış mevsimi uzun ve sert, yazlar ise ılıman hatta serince geçen bir iklimi vardır. Yıl boyu ısı ortalamaları -15°C ile +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Kars’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Kars güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Ani Antik Kenti, Sarıkamış Kış Turizm Merkezi, Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi, Kars Kalesi, Ani Katedrali, Havariler Müzesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Kars'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Balıkesir Kars otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Kars seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Kars Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Kars Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kars Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Kars Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Kars arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Kars Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Kars otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Kars otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Kars Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Kars arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Kars otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Kars Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Kars otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Kars Faydalı Linkler