İzmir Kars Otobüs Bileti

İzmir Kars Otobüs Bileti Ara

İzmir Kars Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 520,00 TL
Yolculuk Süresi 24 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1787 km
En Ucuz Otobüs Firması Bizim Iğdır Seyahat
Popüler Otobüs Firması Bizim Iğdır Seyahat
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80 ve D200/E88 üzerinden
 

İzmir Kars Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Kars arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 500 TL ile 520 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Kars otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Kars otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Kars Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Kars Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Kars otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Kars arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Kars otobüs yolculuğu ortalama 24 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Manisa Otogarı, Uşak Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Yozgat Otogarı, Sivas Otogarı, Erzincan Otogarı, Erzurum Otogarı ve Kars Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Kars'ta ise yüksek yayla iklimi hakimdir. Kış mevsimi uzun ve sert, yazlar ise ılıman hatta serince geçen bir havası vardır. Yıl içi ısı ortalama -15°C ile +26°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Kars’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Kars güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Kars Doğu Anadolu'nun en ilgi çekici kentlerinden biridir. Özellikle kış mevsiminde Çıldır Gölü'nün donması ile düzenlenen festivaller ve yöresel etkinlikler görülmeye değerdir. İzmir Kars otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Kars seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Kars Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Kars Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kars Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Kars Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Kars arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Kars Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Kars otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Kars otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Kars Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Kars arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Kars otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Kars İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Kars otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Kars Faydalı Linkler