Antalya Çankırı Otobüs Bileti

Antalya Çankırı Otobüs Bileti Ara

Antalya Çankırı Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 00,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 00,00 TL
Yolculuk Süresi 9 Saat
Güzergah Uzunluğu 680 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650 üzerinden
 

Antalya Çankırı Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Çankırı arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 00 TL ile 00 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Çankırı otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Çankırı otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Çankırı Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Çankırı Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Çankırı otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Çankırı arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Çankırı otobüs yolculuğu ortalama 9 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Ankara Otogarı ve Çankırı Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Çankırı ise yaz mevsimi ılıman, kurak, kışlar ise çok soğuk, kar yağışlıdır. Yıl boyunca ısı normalde -6°C ila 30°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Çankırı’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Çankırı güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Çankırı ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Sakaeli Kaya Mezarları, Bayramören Tarihi Ahşap Köprüsü, Karataş Hamamı, Sultan Süleyman Cami, Çivitçioğlu Medresesi, Buğday Pazarı Medresesi, Hüyük Yeraltı Şehri ve Pir-i Sani Türbesi'dir. Antalya Çankırı otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Çankırı seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Çankırı Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Çankırı Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Çankırı Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Çankırı Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Çankırı arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Çankırı Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Çankırı otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Çankırı otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Çankırı Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Çankırı arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Çankırı otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Çankırı Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Çankırı otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Çankırı Faydalı Linkler