Antalya Karaman Otobüs Bileti

Antalya Karaman Otobüs Bileti Ara

Antalya Karaman Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 450,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 450,00 TL
Yolculuk Süresi 08 Saat 10 Dakika
Güzergah Uzunluğu 330 km
En Ucuz Otobüs Firması Özkaymak Turizm
Popüler Otobüs Firması Özkaymak Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D695 üzerinden
 

Antalya Karaman Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Karaman arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 450 TL ile 450 TL arasında değişmektedir. Güncel, kampanyalı, indirimli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Karaman otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Karaman Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Karaman Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Karaman otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Karaman arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Karaman otobüs yolculuğu ortalama 8 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Konya Otogarı ve Karaman Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Karaman'da ise yazlar ılık ve kurak, kış ayları ise kuru soğuk, genellikle karlı ve kapalı geçer. Yıl boyu sıcaklık ortalama olarak -4°C ile 31°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Karaman’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Karaman güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Karaman ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; İncesu Mağarası, Ermenek Vadisi, Meraspolis Mağarası, Karaman Kalesi, Çeşmeli Kilisedir. Antalya Karaman otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Karaman seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Karaman Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Karaman Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Karaman Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Karaman Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Karaman arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Karaman Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Karaman otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Karaman otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Karaman Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Karaman arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Karaman otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Karaman Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Karaman otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Karaman Faydalı Linkler